.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

16.03.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN 58 проходить в Копенгагені; Рада ICANN повертається до публічного розгляду питань; в ICANN з'явилася посада "головного відповідального за скарги"; GoDaddy "оголосила бойкот" доменам Uniregistry ...

InternetSociety.org
У Копенгагені проходить міжнародна конференція ICANN
На цьому тижні в Копенгагені проходить щорічна інтернет-конференція ICANN 58, в роботі якої беруть участь понад 2 тис. провідних фахівців інтернет-спільноти.

В рамках зустрічі представниками Ради GNSO і GAC обговорювалися питання захисту назв і абревіатур міжнародних урядових організацій при реєстрації імен другого рівня в нових доменах. Вперше вони проводилися у новому форматі, який отримав назву "полегшені дискусії" ("Facilitated Discussion"). Цей підхід до організації та проведення дискусій запропонував член правління ICANN Брюс Тонкін (Bruce Tonkin) на минулій зустрічі в Хайдерабаді.

Крім того, в роботі форуму взяла участь Група захисту даних Ради Європи, яка поділилася з спільнотою ICANN своїми поглядами на питання конфіденційності та захист даних сервісу WHOIS. Ця панель також включає широку дискусію з суміжних тем, до якої залучено групу експертів, у тому числі, ряд європейських комісарів по конфіденційності даних.

Частина зустрічі в Копенгагені була присвячена темам, які належать до чергового раунду нових доменів, який повинен стартувати 12 січня 2019 року, а також питанням DNSSEC і DANE (DNS-Based Authentication of Named Entities).

Співорганізаторами конференції стали Дацька бізнес-адміністрація, Дацький Інтернет-форум та організація Wonderful Copenhagen.

InternetSociety.org
ICANN випробувала новий спосіб прийняття рішень
Рада директорів ICANN в ході щорічної відкритої зустрічі в Копенгагені схвалила політику боротьби з домаганнями, покликану захистити членів спільноти від небажаної сексуальної уваги.

Причиною такої уваги до цього питання став сумнозвісний інцидент, який отримав назву "чізсендвічгейт" ("cheesesandwichgate"), який мав місце на зустрічі в Марракеші у минулому році. Головний юрисконсульт корпорації Джон Джеффрі (John Jeffrey) зазначив, що за останній рік надійшли численні скарги подібного характеру.

Увагу спільноти привернула процедура затвердження нової політики. Вперше правління ICANN обговорювало рішення публічно - тридцятихвилинна сесія обговорення транслювалася в прямому ефірі. Раніше публічні засідання ради проводилися з уже готовими рішеннями, виробленими за закритими дверима напередодні.

DomainPulse.com
ICANN призначила нового відповідального за розгляд скарг
ICANN призначила Крісту Папак (Krista Papac) відповідальною за розгляд скарг (Complaints Officer).

Раніше вона очолювала службу реєстрації і взаємодії з підрозділом глобальних доменів ICANN.

"Співробітник з роботи по розгляду скарг - нова посадова особа в ICANN, введення якої має поліпшити організацію і роботу ICANN", - говорить гендиректор корпорації Горан Марбі (Göran Marby).

Бюро з роботи по розгляду скарг має розробити централізований механізм розгляду скарг щодо ICANN. Він безпосередньо підпорядковується Генеральному юрисконсульта корпорації та Секретарю ICANN.

DomainNameWire.com
GoDaddy "посварилася" з Uniregistry через підвищення цін на нові домени
Найбільший в світі реєстратор доменних імен компанія GoDaddy перестала продавати імена в нових доменах компанії Uniregistry після того, як реєстр анонсував значне підвищення оптових цін, яке відбудеться в серпні цього року. Крім того, GoDaddy також більше не приймає на обслуговування доменні імена від інших реєстраторів

У компанії GoDaddy пообіцяли продовжити підтримку існуючих доменних імен Uniregistry своїх клієнтів.

Компанія Uniregistry, що володіє пакетом нових загальних доменів верхнього рівня, оголосила про збільшення оптової ціни для реєстраторів починаючи з серпня в середньому в п'ять разів, а в деяких доменах - до 30 разів.0,215931 sec