.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

23.02.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: фішери все ще полюбляють домен .COM; .TV - національне надбання; продажі доменних імен GoDaddy перевищили мільярд доларів на рік; DDoS-атаки міцнішають...

DomainIncite.com
У домені .COM зосереджено понад половину фішингових сайтів
Адреси в домені .COM мають 51% фішингових сайтів, йдеться в доповіді "2017 Phishing Trends & Intelligence Report" компанії PhishLabs. Дані засновані на аналізі майже мільйона фішингових сайтів, виявлених протягом року, і включають в себе домени, які були скомпрометовані.

Також в числі лідерів географічний домен Бразилії .BR, на який припадає 6% від загального числа атак. Також у звіті відзначені домени .UK (Великобританія), .RU (РФ), .AU (Австралія) і .PL (Польща), кожен з яких став домівкою приблизно для 2% від загального числа фішингових ресурсів.

OnlineDomain.com
$5 мільйонів щорічно за домен .TV
За право бути оператором реєстру географічного домену .TV компанія Verisign щорічно виплачує уряду Тувалу $5 млн. І це при тому, що ВВП острівної держави з населенням 10 тис. жителів становить всього $ 32 млн.

Компанія Verisign отримала право продавати доменні імена в цьому домені у грудні 2001 року в рамках контракту з владою країни. На даний час домен управляється дочірньою компанією Verisign - dotTV, п'ята частина акцій якої належить уряду Тувалу.

DomainIncite.com
GoDaddy продала доменних імен на $1 млрд
В минулому році виручка реєстратора доменних імен GoDaddy збільшилася на 11% і склала $928 млн, а з урахуванням "попередніх замовлень" - перевищила $1 млрд, - повідомив генеральний директор компанії Блейк Ірвінг (Blake Irving).

Виручка доменного бізнесу GoDaddy в четвертому кварталі зросла на 11,2% до $242,5 млн.

Verisign
Середній піковий показник DDoS-атак за рік виріс в 2,7 рази
Середній піковий розмір DDoS-атак у четвертому кварталі 2016 року склав 16,1 гігабіт на секунду, що в 2,7 рази більше, ніж роком раніше. Такі дані компанія Verisign наводить у звіті Q4 2016 DDoS Trends Report.

Найтривалішою та найінтенсивнішою DDoS-атакою, що спостерігалася Verisign в 4-му кварталі 2016 року, стала багатовекторна атака, яка досягла на піку більш ніж у 125 Гбіт/с та близько 50 млн пакетів в секунду. Атака відзначається тим, що вона тривала день за днем на протязі майже цілого місяця. Напад включав запити та відповіді до системи доменних імен (DNS) і трафік Internet Control Message Protocol.

Понад 50% постраждалих від DDoS атак у 4-му кварталі 2016 року ставали об'єктами нападу по декілька разів. А понад половини усіх DDoS-атак (52%) були UDP флудом.

Майже половина об'єктів атак (49%) пов'язані з IT-, хмарною та SaaS індустрією, і це вже дев'ятий поспіль квартал, коли ця інфраструктура стає головною метою зловмисників. На другому місці (32%) за кількістю DDoS-атак - державний сектор.0,190412 sec