.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

19.01.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: користувачі позитивно оцінили роботу ICANN; "Платинові" доменні імена не знайшли клієнтів; "Східний експрес" відправили в тупік; NCC розпродає свій доменний бізнес за зниженою ціною; ICANN покарала нечесного на руку реєстратора...

ICANN
ICANN отримала "добре" і "відмінно"
"Задоволені" або "дуже задоволені" рівнем послуг, що надаються ICANN, 94% користувачів. Такі дані опублікувала ICANN за результатами щорічного дослідження.

Як повідомляється в звіті, 99% респондентів задоволені точністю транзакцій, при цьому саме точність на думку клієнтів є пріоритетним параметром. Прозорістю діяльності ICANN задоволені 94% опитаних, що становить зростання у порівнянні з 89% в 2015 році.

DomainIncite.com
Rightside удвічі знизила ціни на імена преміум класу
Реєстр нових загальних доменів верхнього рівня Rightside в два рази знизив мінімальну ціну своїх так званих Platinum преміумних доменних імен, до $25 тис. за початкову реєстрацію. Окрім того, реєстр зменшив плату за їх продовження до цілком доступного рівня в $30 на рік, тоді як раніше щорічна вартість продовження була співставна з вартістю первісної реєстрації.

У той же час компанія зберегла високу вартість при продовженні "не-платинових" преміальних імен.

Таким чином компанія має намір активізувати продажі своїх дорогих доменних імен.
DomainIncite.com
Домен-бренд .ORIENTEXPRESS припинив існування
Оператор брендового доменного імені .ORIENTEXPRESS повідомив ICANN про те, що більше не має наміру підтримувати цей домен, і попросив розірвати контракт.

Бренд "Orient Express" ("Східний експрес") протягом багатьох років використовувався залізничними компаніями і бюро подорожей. Первинну заявку на домен без будь-якої конкуренції у 2012 році подала компанія Orient-Express Hotels, яка в 2014 році була перейменована в Belmond. Вона досі є оператором залізничного маршруту під назвою "Orient Express", але, мабуть, не змогла знайти застосування своєму домену-бренду.

Домен був делегований у лютому 2015 року, однак в ньому було зареєстровано всього одне обов'язкове ім'я - nic.orientexpress.

Згідно зі статистикою ресурсу domainincite.com, на даний час майже 100 компаній активно використовують свої домени-бренди, запущені в рамках першого раунду програми нових загальних доменів верхнього рівня.

DomainIncite.com
NCC Group продає Open Registry c величезною знижкою
NCC Group виконала свою обіцянку відмовитися від частини свого доменного бізнесу, продавши ряд компаній, об'єднаних назвою Open Registry, набагато нижче їх початкової вартості.

Покупці бізнесу, якими стали одразу дві компанії - KeyDrive і Terrain.com SA - заплатили NCC в цілому €3,75 млн. При цьому, всього два роки тому покупка доменного бізнесу обійшлася компанії, як мінімум, в £7,9 млн ( $12 млн).

У прес-релізі NCC перераховує компанії, пов'язані з доменним ринком, що підлягають продажу: оператор послуг реєстру для нових доменів Open Registry SA, невеликий реєстратор Nexperteam CVBA, консалтингова компанія Sensirius CVBA, а також ClearingHouse for Intellectual Property SA (CHIP), яка надає програмне забезпечення і білінгову підтримку Центру обміну інформацією щодо товарних знаків (Trademark Clearinghouse).

Відсутня в цьому списку компанія Artemis - реєстр нового домену .TRUST, окремо придбана NCC у Deutsche Post за невідому суму в лютому 2014 року. Крім того, NCC поки зберегла свій бізнес зі зберігання даних, який широко використовується реєстрами доменів верхнього рівня для дотримання вимог ICANN.

Поки невідомо, яким чином нові власники поділили між собою придбання. KeyDrive є холдингом з Люксембургу, в який входять реєстратори Key-Systems і Moniker та інші доменні компанії. Terrain.com належить голові EuroDNS Ксав'єру Баку (Xavier Buck), який керував Open Registry до покупки її NCC Group.

DomainIncite.com
ICANN розірвала контракт з китайським реєстратором
ICANN розірвала контракт з китайським реєстратором Nanjing Imperiosus Technology Co (надає послуги через сайт DomainersChoice.com), звинувативши його в порушеннях, пов'язаних з розповсюдженням через веб-сайти підроблених лікарських препаратів, та в інших зловживаннях.

У своєму повідомленні про припинення дії реєстраційної угоди ICANN повідомляє, що, в порушення Угоди про акредитацію, компанія-реєстратор не змогла надати облікові записи і дані Whois, що відносяться до скарг LegitScript, що здійснює нагляд за законністю обороту лікарських препаратів.

Крім того, компанія-реєстратор також звинувачується у причетності до масових порушень, що полягали в реєстрації доменних імен, схожих з популярними, з навмисними помилками - typosquatting. На веб-сайті компанії навіть вбудовано генератор помилок.

Під управлінням DomainersChoice знаходиться близько 27 тис. доменів, які тепер будуть передані іншому реєстратору. Невідомо, скільки з них були зареєстровані законослухняними користувачами, а скільки з свідомо шахрайськими цілями, але генеральний директор LegitScript Джон Хортон (John Horton) заявив, що, щонайменше, 2,3 тис. імен підозрюються в незаконній діяльності.0,192276 sec