.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

02.11.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN видалила заявку Guardian на новий домен-бренд; зустріч в Хайдарабаді обійдеться на $700 тис. дорожче; активи ICANN виросли до $400 млн; в домені .COM введуть повну версію сервісу Whois; нові домени безпечні для DNS...

DomainIncite.com
Компанія Guardian залишиться без власного домену
ICANN повідомила медіахолдинг Guardian News & Media про скасування заявки на новий загальний домен верхнього рівня .THEGUARDIAN в зв'язку з тим, що холдинг не зміг завершити необхідне тестування перед запуском у відведені для цього терміни, які, до того ж, були подовжені.

Домен .THEGUARDIAN був останнім шансом медіа холдингу, який подав п'ять заявок, обзавестися власним доменом верхнього рівня. Guardian також подала заявку на домен .GUARDIAN, але вирішила не боротися за нього, зустрівши конкуренцію з боку однойменної страхової компанії. Новий домен .OBSERVER - за іменем бренду недільної газети, що видається Guardian, - минулого місяця було продано Top Level Spectrum і делеговано як загальнодоступний домен. Заявки на .GDN і .GUARDIANMEDIA були зняті ще до завершення попередньої оцінки (Initial Evaluation).

DomainIncite.com
Пожежа на кораблі обійшлася ICANN в $700 тисяч
Придбання обладнання на заміну втраченого під час пожежі на вантажному судні в порту Гамбурга, а також його доставка в індійський Хайдарабад обійшлися ICANN в $700 тис., інформує корпорація в своєму блозі.

На даний час усе обладнання, необхідне для проведення 57-ї зустрічі ICANN, благополучно доставлено до місця призначення.

У той же час, учасники майбутнього заходу, в основному з Північної Америки і Європи, скаржаться на труднощі в отриманні віз. Число скарг настільки велике, що ICANN довелося піти на переговори з індійським урядом для забезпечення участі у зустрічі усіх, хто подав заявки.

DomainIncite.com
ICANN відзвітувала за 2016 фінансовий рік
За результатами фінансового 2016 року, який завершився 30 червня, активи ICANN досягли $399,6 млн, у порівнянні з $376,5 млн роком раніше. Фактичні доходи корпорації за рік скоротилися до $194,6 млн у порівнянні з $ 216,8 млн у попередньому році в основному за рахунок зниження активності аукціонів з продажу нових доменів верхнього рівня.

У той же час, надходження від реєстрів доменів верхнього рівня виросли з $59 млн в 2015 році до $74,5 млн в 2016 році, як і доходи від реєстраторів, які склали $48,3 млн проти $39,3 млн роком раніше. Майже в два рази скоротилися добровільні відрахування від реєстрів ccTLD - з $2,1 млн до $1,1 млн.

Результати фінансового року не враховують $135 млн від продажу домену .WEB компанії Verisign, оскільки угода була здійснена вже після його закінчення.

DomainIncite.com
Домен .COM в наступному році перейде на повноцінний сервіс Whois
Компанія Verisign до середини 2017 року має запустити "повну" базу даних Whois (Thick Whois) для доменів .COM, .NET і .JOBS, відповідно до нової пропозиції ICANN.

Згідно опублікованого графіка, запуск сервісу запланований на серпень наступного року, тоді як повний перехід цих трьох доменів верхнього рівня під управлінням Verisign на стандартну модель Thick Whois завершиться в лютому 2019 року.

Деякі оглядачі доменного ринку вважають, що компанія Verisign може використати цей крок як привід для підвищення цін на доменні імена .COM.

Thick Whois передбачає ведення бази даних Whois, що містить вичерпну інформацію про контакти реєстрантів для кожного імені в домені. Модель "thin" ("тонка") Whois, за якою на даний час здійснюється обслуговування доменів Verisign, зобов'язує зберігати лише дані про дату реєстрації доменного імені, реєстратора, що його продав, та нейм-сервер. "Урізаний" варіант Whois з'явився в арсеналі Verisign в кінці минулого століття в результаті поділу бізнесу на два напрямки - реєстрів та реєстраторів.

OnlineDomain.com
Делегування нових доменів не вплинуло на безпеку і стабільність кореневої системи DNS
Не виявлено ніяких доказів того, що делегування нових доменів мало негативний вплив на безпеку і стабільність кореневої системи DNS, - йдеться в проекті доповіді заснованої на безперервному аналізі даних про стабільність системи кореневих серверів (Continuous Data-Driven Analysis of Root Server System Stability - CDAR).

У дослідженні розглядаються технічні аспекти впливу програми нових загальних доменів верхнього рівня на безпеку і стабільність кореневої системи доменних імен (DNS).

В рамках програми темпи делегування нових доменів зберігалися на рівні, який би гарантував своєчасну реакцію на можливі погіршення доменного клімату. Автори дослідження рекомендують і надалі дотримуватися помірних темпів делегування нових доменів.

Вони також радять здійснювати безперервний моніторинг безлічі параметрів ризику, в першу чергу, обсягів DNS-запитів на усі кореневі сервери, щоб при необхідності нарощувати чисельність кореневих серверів імен для підтримки необхідної пропускної спроможності.

Представники дослідницької групи CDAR мають намір обговорити отримані висновки під час зустрічі ICANN 57.0,345562 sec