.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

26.10.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: про що ICANN буде говорити в Індії; у кого з реєстраторів найбільший асортимент доменів; в домені .DOCTOR будуть тільки ліцензовані лікарі; чим коротше, тим дорожче; інтернет речей використали в DDoS-атаці...

NewsAhead.com
Перша зустріч ICANN після передачі управління
Як очікується, на 57-й зустрічі Інтернет-корпорації з присвоєння імен і номерів (ICANN) в індійському Хайдарабаді, будуть підведені підсумки першого місяця «самостійного плавання» системи доменних імен за відсутності контролю з боку США. Адже зустріч, яка пройде з 3 по 9 листопада, стане першою після передачі відповідального управління інтернетом.

Крім того, фахівці вважають, що під час зустрічі корпорація дасть оцінку першого етапу програми нових загальних доменів верхнього рівня. Запуск більше тисячі нових доменів кардинально змінив обличчя інтернету, урізноманітнив його, відкривши широке поле можливостей.

DomainIncite.com
Компанія MarkMonitor лідирує на ринку реєстраторів за кількістю доменів
Компанія MarkMonitor стала першою серед акредитованих реєстраторів, що здійснює реєстрацію в понад п'яти сотнях доменів верхнього рівня.

Як повідомляє ресурс DomainIncite.com, кількість доменів верхнього рівня, в яких здійснює реєстрацію MarkMonitor, зросла з 499 в травні поточного року до 504 на кінець червня.

За нею з невеликим відривом йдуть компанії Ascio (496) і CSC (487).

У той же час, слід зазначити, що лідерство за кількістю доступних для реєстрації доменів зовсім не означає першість за обсягами реєстрацій - під управлінням MarkMonitor усього близько 850 тис. доменних імен. Для порівняння, GoDaddy з 53 млн реєстрацій знаходиться всього на 28 позиції за кількістю доступних доменів верхнього рівня (397).

Рейтинг складений без урахування географічних доменів, а також у ньому не враховані ситуації, коли один реєстратор продає імена в домені, вдаючись до посередництва іншого реєстратора.

DomainIncite.com
Donuts боротиметься з самозваними докторами в домені .DOCTOR
У компанії Donuts, яка готується до старту відкритої реєстрації в новому домені верхнього рівня .DOCTOR, мають намір блокувати або видаляти доменні імена, зареєстровані "фальшивими" лікарями.

За інформацією компанії, імена в домені .DOCTOR будуть доступні для всіх охочих, без професійних обмежень. У той же час, “якщо реєстранти, що використовують цей домен, позиціонують себе на своїх сайтах ліцензованими лікарями, вони повинні бути готові за запитом компанії представити відповідний документ. Відсутність ліцензії або небажання її надати буде розцінено компанією, як порушення умов реєстрації, що дозволяє реєстратору або реєстру видалити, скасувати, призупинити або передати реєстрацію", - говорять представники Donuts.

За їх словами, реєстр буде проводити вибіркові перевірки сайтів на доменах .DOCTOR, але головним своїм завданням вважає адекватне реагування на скарги.

Загальнодоступна реєстрація в домені .DOCTOR стартує 26 жовтня.

DomainNameWire.com
Загальна вартість усіх "трилітерних" доменних імен .COM складає $2 мільярди
Оціночна вартість "трилітерних" доменних імен (виду LLL.COM), яких налічується 17 576, та імен, що складаються з чотирьох букв (LLLL.COM), варіантів яких існує 457 тис., приблизно однакова і становить $2 млрд для кожної категорії.

Як випливає з дослідження вторинного ринку коротких доменних імен, підготовленого сервісом оцінки доменних імен EstiBot і брокером коротких імен GGRG, ім'я виду LLL.com приблизно в 25 разів дорожче імені LLLL.com.

Найдорожчою з усіх категорій, незважаючи на наявність всього 676 можливих комбінацій, виявився пул доменних імен виду LL.com ($2,7 млрд).

NewsMax.com
В останній масивній DDoS-атаці міг бути використаний "інтернет речей"
Стрімке проникнення в повсякденне життя технологій під назвою "інтернет речей" (Internet of Things - IoT), на думку експертів, могло бути використано хакерами для масованої DDoS-атаки, що викликала проблеми в роботі безлічі великих веб-сайтів в минулу п'ятницю.

Фахівці компанії Dyn, яка управляє більшою частиною американської інфраструктури DNS і яка "зазнала нападу", заявили, що це "не була звичайна DDoS-атака".

В результаті нападу проблеми в роботі виникли на таких популярних сервісах, як Twitter, Netflix, Spotify, Airbnb, The New York Times, Reddit, Etsy, SoundCloud та багато інших. Як припускають в компанії Dyn, не виключена можливість використання хакерами для атаки замість звичних бот-мереж сотень тисяч підключених до інтернету пристроїв або іншими словами - інтернету речей.

Сервери DYN, які відстежують і перенаправляють інтернет-трафік, виявили атаку о 7 годині ранку в п'ятницю. При цьому, першими жертвами її стали сервіси та сайти на східному узбережжі Штатів. Однак, цим атака не закінчилася - в три послідовні хвилі вона поширилася по всій країні.

Федеральне бюро розслідувань і Департамент внутрішньої безпеки США розслідують напад, з метою визначити його природу і джерела.

Для перетворення звичайних веб-камер, роутерів та інших елементів інтернету речей в бот-мережу хакери використовують вірус Mirai. Експерти раніше відзначали зростання числа уражених пристроїв, яке в жовтні збільшилось до майже 500 тис., що вдвічі більше, ніж у вересні.0,353090 sec