.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

18.10.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN підбиває підсумки першого етапу програми NewgTLD; домен .NET виріс до 16 млн; ранній різдвяний розпродаж від AlpNames; Rightside відзвітувала про 80%-не продовження реєстрацій; NameCheap і XYZ.com "посварилися"...

TheDomains.com
Запуск нових доменів не здійснив помітного впливу на реєстрацію в традиційних доменах, - дослідження ICANN
В цілому вплив запуску нових доменів на реєстрацію в традиційних доменах виявився незначним, - йдеться у звіті за підсумками дослідження ICANN.

У той же час відмічається, що введення нових географічних доменів верхнього рівня (наприклад, .NYC чи .BERLIN), як правило, призвело до зниження реєстрацій як в традиційних, так і в нових доменах в конкретному регіоні.

Згідно з документом, середні і медіанні роздрібні ціни реєстрації як нових, так і традиційних доменів верхнього рівня знизилися. У той же час, оптові ціни в період між двома фазами досліджень практично не змінилися, що пояснюється обмеженнями на зміну оптових цін в традиційних доменах, зафіксованих в реєстраційних угодах. Крім того, загальний рівень оптових цін в традиційних TLD нижчий, ніж у нових.

Станом на березень поточного року число реєстрацій в нових доменах досягло 16,5 млн і склало 9% всіх реєстрацій в доменах верхнього рівня. Для порівняння, в листопаді 2014 року частка нових доменів в загальній кількості реєстрацій становила близько 2% (3,4 млн реєстрацій).

Найбільший відсоток зростання числа операторів реєстрів було відзначено в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і країнах Європи.

TheDomains.com
16 млн імен в домені .NET
Кількість реєстрацій імен в домені .NET вперше перевищила позначку в 16 млн., - інформує компанія Verisign, реєстр загальних доменів верхнього рівня .COM та .NET.

На думку компанії, це непоганий результат, враховуючи зрослу конкуренцію на доменному ринку і той факт, що оптова вартість доменного імені .NET ($7,46 без урахування зборів ICANN) на даний час лише трохи нижча, ніж у .COM ($7,85). При цьому, відповідно до договору з ICANN, Verisign має право підвищувати вартість доменів .NET, тоді як вартість імені .COM не може змінюватися.

TheDomains.com
AlpNames влаштовує розпродаж нових доменів від Famous Four
Реєстратор AlpNames вирішив залучити клієнтів зниженням ціни реєстрації в усіх нових доменах, що належать компанії Famous Four Media.

Відповідно до прес-релізу компанії, користувачі зможуть зареєструвати до кінця року імена в 16 нових доменах верхнього рівня, включаючи .PARTY, .RACING, .STREAM, .DOWNLOAD, .WIN, .WEBCAM та інших, всього за $0,49. Крім того, з моменту початку акції та до кінця жовтня реєстрантам преміум-імен в цих доменах пропонується знижка до 90%.

Лідером за кількістю реєстрацій серед пропонованих доменів є .WIN, в якому, за даними ресурсу ntldstats.com, число імен перевищує 1 млн. Загальна кількість реєстрацій у всіх нових доменах, що належать Famous Four, становить 2,9 млн.

DomainIncite.com
Коефіцієнт продовження в доменах компанії Rightside перевищив 80%
Коефіцієнт продовження в нових доменах .DANCE, .DEMOCRAT, .NINJA, .IMMOBILIEN, .SOCIAL, .REVIEWSі .FUTBOL склав 81%, інформує компанія Rightside.

Всі перераховані домени існують більше двох років. За підсумками першого року коефіцієнт продовження був скромнішим - 69%.

У доменах зареєстровано 21 тис. імен.

"Найстарший" домен компанії, .DANCE, що показав відсоток продовження після першого року на рівні 70%, через рік підвищив показник до 83%. Найуспішнішим за цим критерієм серед семи доменів є .IMMOBILIEN, в якому відсоток продовження за рік виріс з 83% до 87%.

DomainIncite.com
NameCheap припинив продавати імена .XYZ
Реєстратор NameCheap, який продав понад мільйон імен .XYZ, припинив реєстрацію нових імен в цьому домені. Компанія також припинила прийом заявок на реєстрацію імен в інших доменах, що належать XYZ.com - .COLLEGE і .RENT.

Це рішення, про причини якого в NameCheap не повідомляють, було прийнято компанією в кінці вересня, всього лише через місяць після реєстрації нею мільйонного домена .XYZ.

NameCheap є третім за обсягами реєстрацій в домені .XYZ після West.cn і Uniregistry - під управлінням компанії знаходиться близько 15% зареєстрованих імен .XYZ.

Реєстратор у червні продав близько 350 тис. доменів .XYZ завдяки короткостроковій акції, в рамках якої ціна реєстрації була знижена до $0,02 за ім'я.

Припинення реєстрації NameCheap імен .XYZ експерти розцінюють як результат конфлікту між реєстратором та власником домену. У той же час, збереження можливості продовження доменних імен реєстратором дозволяє припустити, що NameCheap не була позбавлена своєї акредитації для домену .XYZ.0,346409 sec