.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.10.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: 1,5 тис. доменів верхнього рівня; домен .US виріс до 2 млн імен; домен .CLOUD знають в 140 країнах; французьке таксі отримало домен Le.Taxi ...

DomainIncite.com
Півтори тисячі доменів верхнього рівня
Всього за кілька годин до припинення контракту ICANN з урядом США, чисельність доменів верхнього рівня досягла півтори тисячі.

Компанія Amazon отримала домен. 通販, який в перекладі з японської означає "онлайн-шопінг", а компанія супутникового телебачення Hughes отримала в своє розпорядження домен .DVR (абревіатура від "digital video recorder" - цифровий відеомагнітофон).

Як підтвердив представник ICANN, ці домени були останніми, для делегування яких було необхідне схвалення NTIA.

TheDomains.com
2 млн імен у домені .US
Географічний домен верхнього рівня США .US через тиждень після свого 31-річчя досяг обсягів у 2 млн зареєстрованих доменів.

Домен .US було делеговано 15 лютого 1985 року і він став першим географічним доменом верхнього рівня в доменному просторі. Ще у березні поточного року в ньому налічувалося близько 1,7 млн реєстрацій, а позначку в 1,5 млн домен подолав у 2010 році.

Останній стрибок активності реєстрантів був викликаний розпродажем імен в американському домені компанією Uniregistry.com по ціні в $0,10. У перший день акції домен поповнився одразу понад 100 тис. імен.

Адміністратором домену .US є компанія Neustar.

ComputerWeekly.com
"Хмари" для їжі та моди
За перші сім місяців свого існування новий загальний домен верхнього рівня .CLOUD отримав понад 70 тис. реєстрацій.

При цьому, інтерес до домену проявляють не тільки професіонали зі сфери хмарних технологій, такі як Samsung, яка зареєструвала ім'я Artik.cloud для своєї нової хмарної платформи для підключених пристроїв (так званого "інтернету речей"). Серед реєстрантів, наприклад, є ірландський соціальний бізнес FoodCloud, який зареєстрував ім'я Food.cloud напередодні виходу на міжнародний ринок, та німецький стартап в галузі моди - Fashion.cloud.

Зацікавилися доменом .CLOUD також найбільші реєстратори і реселлери доменних імен, включаючи GoDaddy, Tucows і Name.com.

DomainInvesting.com
Французький уряд запускає сервіс таксі на домені .TAXI
Минулого тижня транспортний департамент Франції офіційно запустив Le.Taxi, сервіс, призначений для замовлення автомобілів таксі традиційних служб через інтернет, з явним наміром скласти конкуренцію Uber.

Сервіс Le.Taxi використовує технології геолокації для створення загальнонаціональної бази даних про місцезнаходження автомобілів, дозволяючи клієнтам по всій країні знайти найближчий до їх місцезнаходження автомобіль.

Доменне ім'я Le.Taxi було зареєстроване в серпні 2015 року та його нинішній власник, імовірно, і є початковим регистрантом доменного імені. Адміністратором домену .TAXI є компанія Donuts. На даний час, за даними ресурсу nTLDStats.com, домен налічує близько 5,4 тис. реєстрацій.0,342710 sec