.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

04.10.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN бере на себе кермо управління інтернетом; число UDRP суперечок прагне до рекорду; домен .GLOBAL святкує дворіччя; обладнання для зустрічі ICANN не допливло в Хайдарабад...

DomainIncite.com
ICANN вийшла з-під урядового контролю
На початку жовтня закінчився контракт між урядом США і ICANN. Таким чином, передача повноважень IANA з управління інтернетом міжнародній спільноті просувається за наміченим планом.

Напередодні федеральний суддя відхилив позов до уряду, яким супротивники передачі повноважень вимагали зупинити цей процес. Це була спроба зірвати передачу. Позов був поданий об одинадцятій годині вечора 30 вересня чотирма генеральними прокурорами штатів, які стверджували, що звільнення ICANN від державного контролю, крім усього іншого, поставить під загрозу свободу слова. Проте, суддя в цьому питанні встав на сторону уряду.

Голова ради директорів ICANN Стів Крокер (Steve Crocker) сказав, "цей перехід до моделі, в якій беруть участь всі зацікавлені сторони, в тому числі представники бізнесу, науки, технічні експерти, громадянське суспільство, уряди і багато інших, - найкращий шлях домогтися того , щоб інтернет завтрашнього дня залишався вільним, відкритим і доступним, як і сьогодні".

TheDomains.com
2016 рік може стати рекордним за кількістю суперечок в ВОІВ
Загальне число скарг, спрямованих до ВОІВ до кінця року може перевищити 3 тис., якщо темпи їхньої подачі не зміняться. За даними компанії GigaLaw, за цим показником поточний рік може стати рекордним. Попередній рекорд був встановлений в 2012 році на рівні 2 884 випадків UDRP-розглядів.

Даг Айзенберг (Doug Isenberg), адвокат і засновник фірми GigaLaw, в своїй статті ресурсу Circle ID, також відзначає, що "статистика суперечок в рамках політики UDRP, розглянутих ВОІВ, не є повною, оскільки існує ще чотири інших органів, які здійснюють подібні розгляди. Проте, ВОІВ традиційно залишається найпопулярнішим арбітром і єдиним, який публікує дані в реальному часі (на момент подачі скарг)".

У статті також зазначається, що доменні імена .COM залишаються найбільш частими об'єктами суперечок, складаючи близько 58% всіх випадків звернення до ВОІВ у цьому році. У той же час, нові загальні домени верхнього рівня надають кіберсквотерам нове поле для діяльності.

DomainNameWire.com
Домен .GLOBAL: 27 тис. імен за два роки
Дворіччя домен верхнього рівня .GLOBAL відзначає з 27 тис. імен, в тому числі 253 - преміумних.

Середня ціна преміум-домену .GLOBAL склала близько $2751, а в цілому від їх продажу реєстр заробив близько $700 тис. Лідерами в цій категорії імен стали think.global ($30 тис.), education.global ($30 тис.), casino.global ($28 тис.) і business.global ($25 тис.).

На одного унікального реєстранта припадає лише по 1,2 доменного імені, що свідчить про відсутність доменних інвесторів. Це пояснюється досить високою ціною реєстрації - незважаючи на те, що деякі роздрібні торговці пропонували знижки, середня ціна реєстрації становить близько $99.

DomainIncite.com
Устаткування для зустрічі ICANN постраждало від вибуху на кораблі
Від вибуху і пожежі на борту вантажного судна, які сталася 1 вересня, постраждало обладнання, призначене для забезпечення майбутньої зустрічі ICANN в Хайдарабаді. Причиною аварії стали зварювальні роботи на борту контейнеровоза в порту Гамбурга, а на боротьбу з пожежею пішло чотири дні.

На борту знаходилися два контейнери з обладнанням ICANN, які перевозилися після зустрічі ICANN 56 в Гельсінкі в червні на черговий захід, який повинен відбутися в наступному місяці в Індії.

Один з двох контейнерів, в якому знаходилися "принтери, засоби віддаленого управління комп'ютерами, камери, а також все мережеве та бездротове обладнання, в тому числі понад 8 км кабелів, був вивантажений і може бути затриманий в Німеччині на кілька місяців або років, повідомили в корпорації.

У ICANN заявляють, що їй навряд чи вистачить часу, щоб компенсувати втрати до зустрічі в Хайдарабаді, а це значить, що зустріч не буде транслюватися.

Крім того, учасники форуму також можуть зазнавати труднощів, пов'язаним з повільнішим завантаженням через недоступність мережевих серверів доставки контенту Akamai, які зазвичай використовуються ICANN.

Для забезпечення кожної зустрічі ICANN, як правило, поставляє близько 100 тонн обладнання.

Зустріч ICANN 57 запланована на період з 3 по 9 листопада поточного року.0,344368 sec