.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

14.09.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: "доменна" соціальна мережа; китайські домени подешевшали; мільйон реєстрацій за чотири місяці; підсумки першого року .ONLINE...

DomainNameWire.com
GoDaddy подала патентну заявку на соціальну мережу на базі доменів
Компанія GoDaddy, один з найбільших в світі реєстраторів доменних імен, подала заявку на патент "Система і метод для мережі спільноти доменних імен" ("System and Method for Domain Name Community Network"), який розширює можливості застосування додатку Flare.

У заявці описується спосіб підключення в мережу власників малого бізнесу з використанням таких даних, як інформації про реєстрацію доменних імен і веб-сайтів. Мережа передбачає спосіб забезпечення власників бізнесу реферальним трафіком, можливістю пропозицій своїх продуктів, кращі практики і зворотний зв'язок з клієнтами і партнерами по ринку.

В даний час GoDaddy через свій додаток Flare пропонує клієнтам простий інструмент зворотного зв'язку для бізнесу.

DomainIncite.com
Ціна китайських доменів опустилася до рівня в .COM
Китайська компанія TLD Registry, реєстр доменів. 在线("онлайн" на китайській) і. 中文 网("вебсайт"), знизила вартість реєстрації з $26 до $7,88, що відповідає рівню базової ціни в .COM.

Обидва домени, що стартували з непоганими результатами, в останні місяці переживають складні часи. Вірогідно саме це й змусило реєстр знизити ціну реєстрації. Так, в доменній зоні .在线кількість зареєстрованих імен на сьогоднішній день складає близько 15 тис., що в понад два рази менше у порівнянні з максимальним показником (35 тис.). В домені. 中文 网налічується близько 12 тис. імен і він також демонструє тенденцію до скорочення, хоча і не настільки стрімкого (максимальний обсяг домену становив 17 тис. реєстрацій). Експерти відзначають, що китайські доменні інвестори віддають явну перевагу дешевим англомовним новим доменам, перш за все .XYZ і .WANG, приділяючи мало уваги китайським IDN.

TheDomains.com
128 мільйонів .COM
На початку вересня кількість зареєстрованих доменних імен в .COM вперше перевищила 128 млн., - інформує реєстр домену компанія Verisign.

Попередній рекорд домену .COM, - 127 млн реєстрацій, - був зафіксований 13 травня поточного року. Отже, на реєстрацію чергового мільйону імен домену знадобилося менше чотирьох місяців.

DomainPulse.com
Домен .ONLINE святкує свою першу річницю 350 тисячами реєстрацій
Новий загальний домен верхнього рівня .ONLINE відсвяткував свій перший день народження з більш ніж 350 тис. реєстрацій.

Домен зміг завоювати популярність у відомих брендів, наприклад, ресурс The Next Web використовує домен tnw.online для потокової трансляції своєї щорічної конференції в 2016 році, і став найбільш упізнаваним в Європі.

Недавнє дослідження, проведене реєстром .ONLINE компанією Radix, показало потенціал домену в якості інструменту онлайн-маркетингу. Легка запам'ятовуваність, яскрава асоціація для клієнтів "інноваційного" URL були названі в якості основних причин, які роблять .ONLINE дуже цінним розширенням доменних імен.0,340699 sec