.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

11.08.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: колишні домени WordPress можуть послужити злочинцям; розроблений спосіб реєстрації доменного імені "на століття"; портфель Afilias поповнився трьома новими доменами; "полуничка" все ще в ціні...

VirusGuides.com
Колишнідомени WordPress містятьв собі загрозу
Доменні імена flexytalk.net і flexytalk.com, що використовувалисьв старих версіях плагінупопулярної платформи для створення сайтів WordPress, зараз відображають спливаючу рекламу, в тому числі, шкідливу, - інформують фахівці компанії Sucuri.

Плагін Flexytalk Widget півторироки тому отримав нове ім'я FrescoChat Live Chat і новудоменну адресу frescochat.com. Від використання старих доменних імен flexytalk.net і flexytalk.com розробники плагіна відмовилися. Тим часом, ці адреси залишилися в старих версіях платформи WordPress.

Як інформує Sucuri, новий власник домену flexytalk.netвикористовує його для відображення спливаючої реклами, в тому числі, шкідливої. Крім того, в руки зловмисниківможуть потрапити паролі облікових записів користувачів Flexytalk.

DomainNameWire.com
Доменне ім'я "назавжди"
У патентній заявці, поданій американцями, описується спосіб забезпечення реєстраторамдостатнього доходу, який дозволить реєструвати доменні імена на тривалий термін.

Відповідно до заявки, доменне ім'я реєструється на максимально можливий термін, який в більшості доменів верхнього рівня становить десять років. Після закінчення цього терміну доменне ім'я автоматично продовжується. При цьому плата за таке ім'я стягується тільки один раз - при первинній реєстрації і вона передбачає «створення і підтримання стійких доходів, які покривають витрати регулярно повторюваннихпослуг з продовження довгострокових доменів».

Автори ідеї врахували навіть можливе подорожчання доменних імен в майбутньому.

OnlineDomain.com
Afilias придбала домени .ARCHI, .BIO і .SKI разом з компанією-реєстром
Компанія Afilias оголосила про придбання StartingDot, яка є оператором реєстру трьох нових загальних доменів верхнього рівня: .ARCHI, .BIO і .SKI.

Угода про придбання є частиною поточної програми Afiliasзпоповненнясвого портфоліо новими доменами верхнього рівня. Домени StartingDot, на думку компанії, цілком "співзвучні" вже наявним у AfiliasNewgTLD, таким як .ORGANIC, .GREEN, .BLUEі .PRO.

Домен .ARCHIпризначений виключно для архітекторів, архітектурних агентств, університетів та інших архітектурно-орієнтованих організацій та налічує вже понад 5 тис. реєстрацій. В домені .BIOобмеження відсутні, та й область його застосування набагато ширше - від поняття "біологічний", до "біографії". Відкритий для реєстрації без обмежень домен .SKIбув створений спеціально для лижної індустрії та лижних ентузіастів.

DomainNameWire.com
Два "дорослих" імені в домені .LIVEпродані за $280 тисяч
Компанія Rightsideпродала два преміум-імені в своєму домені .LIVEмайже за третину мільйона доларів: Sex.liveза $160 тис. і Porn.liveза $120 тис.

Покупець скористався правом зберегти конфіденційність при занесенні даних в WHOIS, відомо лише, що сайти для цих доменів будуть розроблені компанією Duodecad IT Services з Люксембургу в форматі white label, що передбачає виробництво продуктів або послуг однією компанією, які в подальшому використовуються іншою компанією під своїм брендом.

Тижнем раніше, Rightside повідомила про продаж доменному інвестору Чаду Райту (Chad Wright) трьох доменів .GAMES (Free.games, Shooting.games і Racing.games) за шестизначну суму.0,260762 sec