.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

13.07.2016 Дайджест доменних подій

/У випуску: "брендовий" домен GoDaddy; знайти потрібний домен стане простіше; відео на домені .TUBE; L-root в Білорусі; компанія TP-Link позбулася важливих доменних імен через забудькуватість; Rightside відмовилася продавати домени Donuts...

DomainIncite.com
Домен GoDaddy
Компанія GoDaddy, один з найбільших в світі реєстраторів, отримала домен, що відповідає назві компанії - .GODADDY. Оскільки цей домен належить до "брендових", реєстрація доменних імен в ньому не буде доступна широкій аудиторії користувачів. В описі, який містить заявка на домен, сказано, що метою запуску домену .GODADDY є захист брендингу, і він буде використаний виключно для внутрішніх потреб компанії. Новий загальний домен верхнього рівня .GODADDY "дасть відвідувачам будь-якого сайту на домені .GODADDY впевненість в тому, що вони дійсно мають справу з GoDaddy, а не з самозванцем або кіберсквотером", заявляють в компанії. Це вже не перший випадок запуску "персонального" домену гравцями доменного ринку. Раніше свої домени-бренди запустили компанії Neustar і Verisign.
DomainNameWire.com
Перспективні патенти GoDaddy
Компанія GoDaddy подала дві заявки на патенти, які можуть привести до збільшення транзакцій доменних імен. Заявки на обидва патенти - 14/591778 "Повідомлення користувачів про наявність доменних імен, які вони шукали" ("Notifying users of available searched domain names") і 14/591758 "Повідомлення реєстрантів про вартість доменних імен" ("Notifying registrants of domain name valuations ") - були подані ще в минулому році. Описані в патентах інновації дозволяють полегшити потенційним власникам доменів процес покупки існуючих доменних імен, як тільки вони стануть доступними (реєстрації чи покупки на вторинному ринку), після того, як вони здійснили первинний пошук бажаних доменів. Також користувач може вказати ціну, за яку він готовий купити "бажаний" домен, що може бути корисним для власника домену з погляду на прийняття рішення про продаж. На даний час GoDaddy надає власникам доменів дані про кількість пошуків за відповідним доменним ім'ям в Whois, що не відображає об'єктивного інтересу до конкретного імені. GoDaddy сподівається, що така система здатна "оживити" вторинний ринок доменних імен, адже сьогодні приблизно 65% пошукових запитів користувачів не призводять до бажаного результату через відсутність доступних імен. Перш ніж знайти доступне для реєстрації ім'я, що відповідає вимогам, користувачеві доводиться здійснити в середньому 4-5 пошукових запитів, а іноді - 10-12.
DomainNameWire.com
.TUBE для відео
Минулого тижня стартувала загальнодоступна реєстрація в домені .TUBE, який призначено для творців відеоконтенту. Послуги з реєстрації доменних імен в .TUBE пропонують близько 50 реєстраторів за ціною від $20 до $200 в залежності від компаії-реєстратора. На поточний момент кількість реєстрацій в домені перевищила 700. Домен .TUBE є безпосереднім конкурентом доменів .LIVE і .VIDEO.
ex-press.by
У Білорусі запущено перше "дзеркало" L-root
Минулого тижня технічний адміністратор доменів .BY і .БЕЛ компанія hoster.by спільно з ICANN запустила перше дзеркало кореневого сервера L-Root. Сервер встановлений в дата-центрі РУП "Белтелеком". Завдяки цьому інтернет-запити білорусів тепер будуть оброблятися швидше, а сама мережа стане більш захищеною на випадок екстрених ситуацій. "Раніше запити від білоруських користувачів обробляли DNS-сервери, розташовані в інших країнах, - пояснив технічний директор hoster.by Денис Отвалко. – Тепер, завдяки технології IP Anycast, автоматично буде обиратися найближчий кореневий DNS-сервер, яким є новий сервер L-Root. Це дозволить скоротити час, що витрачається на визначення IP-адреси по заданому доменному імені".
Ubergizmo.com
TP-Link втратила доменні імена
TP-Link забула продовжити свої доменні імена, які використовуються для конфігурації маршрутизаторів, що створило проблеми для клієнтів, що користуються її обладнанням. URL-адреси, відвідавши які користувачі могли отримати допомогу в конфігурації своїх маршрутизаторів, вироблених TP-Link, втратили свою актуальність в результаті "забудькуватості" компанії, що не подовжила їх реєстрацію. За короткий час, поки імена були доступні для повторної реєстрації, вони були куплені третьою особою, яка тепер намагається продати їх TP-Link за $2,5 млн. В результаті помилки компанія втратила адреси tplinklogin.net і tplinkextender.net. Замість них TP-Link зараз використовує імена tplinkwifi.net і tplinkrepeater.net, відповідно, вказавши їх у своїх онлайн посібниках з експлуатації роутерів. Проте, наклейки на вже проданих маршрутизаторах і раніше віддрукованих керівництвах, очевидно, залишилися без змін.
domainincite.com
Rightside відмовилася від $70 мільйонів Donuts
Rightside відповіла відмовою на пропозицію з боку Donuts придбати її портфоліо нових загальних доменів верхнього рівня за $70 млн. У компанії вважають, що ця пропозиція не відповідає реальній вартості її активів. Як заявив генеральний директор компанії Тарин Найду (Taryn Naidu), "після вдумливої оцінки, рада директорів Rightside прийшла до думки, що пропозиція Donuts істотно недооцінює активи Rightside з точки зору реєстрів нових доменів і вона (пропозиція) є спробою придбати цінний портфель Rightside за заниженими цінами, що не може бути в інтересах акціонерів Rightside ". Компанія очікує, що домени, які їй належать, будуть приносити $50 млн - $75 млн доходу на рік протягом наступних трьох-п'яти років. У першому кварталі поточного року реєстраційний бізнес приніс компанії $2,6 млн виручки. В активі Rightside 40 нових доменів, таким чином, згідно з пропозицією Donuts, вона мала намір купити домен в середньому за $1,75 млн, що значно нижче за середню ціну за домен на аукціоні ICANN - $7 млн або $3 млн, якщо взяти до уваги медіанне значення.


0,353446 sec