.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

25.05.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: осіння зустріч ICANN пройде в Індії; ICANN стане ще "прозорішою"; банки люблять домен .BANK; домен .TOP наздоганяє лідерів; в .VIP продано 30 тис. "супер віпів"...

DomainNameWire.com
ICANN перенесла зустріч з Пуерто-Ріко в індійський Хайдарабад
Побоюючись проблем, пов'язаних з поширенням вірусу Зіка, ICANN внесла зміни в розклад своїх зустрічей. Зустріч, яку корпорація планувала провести в Сан-Хуані (Пуерто-Ріко), була перенесена в індійський Хайдарабад. Крім того, змінилися дати саміту: замість 29 жовтня - 4 листопада, зустріч пройде з 3 по 9 листопада.

Це вже друга зміна графіку зустрічей ICANN через загрозу вірусу Зіка - місце червневої зустрічі, яким раніше мала стати Панама, замінено на столицю Фінляндії Гельсінкі.

DomainIncite.com
ICANN буде публікувати стенограми засідань ради директорів
Корпорація ICANN зробила ще один крок в напрямку подальшої прозорості - Рада директорів ухвалила рішення почати публікацію стенограм і записів своїх засідань. Відповідна резолюція була прийнята минулого тижня під час зустрічі в Амстердамі.

Документ зобов'язує президента і генерального директора спільно з радою директорів корпорації розробити план заходів для реалізації публікацій стенограм і / або записів дорадчих сесій Ради, оцінити можливі витрати ресурсів та фінансів. Особлива увага звертається на забезпечення точності стенограм і поділу відкритої та конфіденційної (привілейованої) інформації.

OnlineDomain.com
Майже половина американських банків обзавелася іменами в домені .BANK
Через рік після запуску в травні 2015 року нового загального домену верхнього рівня .BANK кількість реєстрацій в ньому сягнула понад 5900 імен.

Відповідно до статистики ресурсу fTLD, на поточний момент 2575 банків в США з 5212 (45%) зареєстрували доменні імена в новому домені. В середньому, на кожен банк припадає по 2,1 доменних імені.

Крім того, 32 імені були зареєстровані торговими асоціаціями та ще 24 постачальниками послуг.

За межами США 270 банків зареєстрували 647 ім’я в .BANK, в тому числі 62 фінансових організації з Південної Африки, 55 з Великобританії і 51 з Туреччини.

TheDomains.com
Домен .TOP виходить в "топ"
Новий загальний домен верхнього рівня .TOP обійшов за кількістю реєстрацій домен .BIZ, зайнявши шосту позицію рейтингу з точки зору обсягів серед усіх існуючих доменів (за винятком географічних).

Як свідчать дані ресурсу RegistrarStats.com, в домені .TOP на сьогодні зареєстровано 2,24 млн доменних імен, що дозволило йому обійти .BIZ (2,23 млн імен) і піднятися з 7-го на 6-е місце в рейтингу доменів за числом реєстрацій.

П'яте місце належить домену .XYZ, який налічує 2,77 імен. Верхню частину списку як і раніше твердо утримують "традиційні" домени .COM, .ORG, .NET і .INFO. Так, домен .INFO випереджає переслідувача майже в два рази з більш ніж 5,5 млн реєстрацій, а у лідера - домену .COM на даний час понад 126 млн доменних імен.

TheDomains.com
30 тис. преміумних імен .VIP
Близько 30 тис. доменних імен преміум-класу на загальну суму $1,3 млн було продано в новому загальному домені верхнього рівня .VIP до кінця першого дня відкритої реєстрації, - повідомляє ресурс TheDomains.com.

Вартість реєстрації преміум імен значно перевищує ціну, встановлену для звичайних доменів, і вона варіювалася залежно від компанії-реєстратора. Найнижча оптова ціна доменного імені .VIP преміум класу склала $40, тоді як максимальна сума за подібний домен протягом першого дня відкритої реєстрації в домені досягла $13 тис.

Двома найдорожчими іменами на кінець першого дня реєстрації в домені стали ім'я QQ.VIP, за реєстрацію якого було сплачено $13 тис, і ALPHABET.VIP, зареєстроване ще в санрайз період за $10 тис.0,374859 sec