.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.05.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: старт другого етапу програми New gTLD може затриматися до 2020 року; ICANN переходить від слів до справи; Donuts випробує себе в ролі інвестора; CentralNic лідирує за кількістю реєстрацій в нових доменах; стартувала реєстрація в домені .GAME...

DomainNameWire.com
Черговий раунд New gTLD може відбутися в 2020 році - Акрам Аталла
Виступаючи на Всесвітньому саміті з питань інформаційного суспільства, Акрам Аталла (Akram Atallah), президент Глобального відділу доменів ICANN, припустив, що 2020 рік є реалістичною датою для наступного раунду програми нових загальних доменів верхнього рівня.

"Багатьох цікавлять конкретні терміни наступного етапу програми делегування нових доменів. Вже зараз ясно, що це відбудеться не раніше кінця 2017 року. Крім того, аналіз результатів першого раунду, який ще не завершився, і вироблення рекомендацій на майбутнє може зайняти більше часу, ніж очікувалося. Від того, які висновки і рекомендації ми отримаємо, буде залежати обсяг роботи, яку ми повинні будемо зробити, щоб підготуватися до наступного раунду. За оптимістичними прогнозами, наступний раунд міг би стартувати в 2018-2019 роках. Однак більш реалістичним виглядає початок нового етапу в 2020 році", - сказав він.

DomainNameWire.com
ICANN пригрозила розривом угоди претендентам на десять нових доменів
ICANN направила повідомлення з погрозою припинення контрактів претендентам на десять нових загальних доменів верхнього рівня.

Всі десять цих претендентів на нові домени подали свого часу заявки на домени-бренди, але не поспішають переходити до практичних кроків щодо їх делегування. Можливо, в компаніях вирішили переглянути своє ставлення до можливості набуття власного домену.

Минулого місяця ICANN вже висловила заклопотаність слабким прогресом в питаннях запуску близько 200 нових доменів верхнього рівня, що залишилися в рамках першого етапу New gTLD. Корпорація також пригрозила розривом угоди з аплікантами, якщо вони не покажуть активності в цьому питанні.

У десятку перших кандидатів на "виліт" з програми New gTLD увійшли подавачі заявок на домени .NASPERS, .PAYU, .SUPERSPORT, .MZANSIMAGIC, .MNET, .KYKNET, .AFRICAMAGIC, .MULTICHOICE, .DSTV і .GOTV.

DomainNameWire.com
Donuts зайнялася інвестиційним бізнесом
Один з найбільших в світі реєстраторів доменних імен компанія Donuts вирішила випробувати себе на новому терені - інвестуючи в перспективні компанії. Свою першу інвестицію Donuts здійснила через недавно утворену програму Donuts Labs в компанію GeoFrenzy, що спеціалізується на технології геозон (geofencing).

GeoFrenzy створює карти Землі з роздільною здатністю до квадратного сантиметра для створення інтелектуальних геозон. На думку віце-президента Donuts з корпоративного розвитку Тімоті Фавіа (Timothy Favia), ці технології можуть бути використані для дронів, дозволяючи утримувати їх від потрапляння в зони, заборонені для польотів, а також в різних додатках для інтернету речей.

Фавіа також пообіцяв, що незабаром Donuts оголосить про свої наступні кроки в якості інвестора.

DomainNameWire.com
Компанія CentralNic зареєструвала понад чотири мільйони нових доменних імен
За даними компанії CentralNic, за допомогою її нової платформи реєстрації доменних імен верхнього рівня було зареєстровано понад 4 млн доменів.

Компанія надає реєстраторські послуги реєстру нового домену верхнього рівня .XYZ, на частку якого припадає близько трьох чвертей від загального числа імен, зареєстрованих CentralNic в нових доменах. Ще один великий клієнт реєстратора – компанія Radix, яка є власником цілого ряду нових доменів верхнього рівня, у тому числі .SITE, .ONLINE, .WEBSITE і .SPACE.

Як свідчить статистика ресурсу nTLDStats, CentralNic є найбільшим постачальником реєстраторських послуг в нових доменах кінцевому користувачеві. Дещо відстає від лідера компанія ZDNS, у якій під керуванням знаходяться такі нові домени, як .TOP і .WANGE.

TheDomains.com
Uniregistry запускає домен .GAME
Минулого тижня стартував санрайз-період реєстрації в домені .GAME. Відкрита реєстрація в домені стартує 24 травня, мінімальна вартість складе 300 доларів.

Тим часом, альтернативою цьому домену може стати новий домен верхнього рівня .GAMES. Компанія Rightside обіцяє почати реєстрацію імен в цьому домені в третьому кварталі поточного року за ціною близько 12 доларів.0,345232 sec