.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

06.05.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: завершується перший етап програми нових доменів; .COM і .NET продовжують рости; продовження фільму "Аватар" - про що говорять домени; нова гра - "Вгадай ціну доменного імені"; китайський домен лідирує серед ccTLD...

DomainNameWire.com
ICANN просить заявників на нові домени поквапитися
Корпорація ICANN нагадує претендентам на майже двісті нових доменів, що процес делегування повинен бути завершений протягом року. Такі терміни вказані в угодах з заявниками, на основі яких делегуються домени.

При цьому ICANN заявила, що може піти назустріч подавцям заявок, якщо протягом цього року побачить розумний прогрес на шляху до завершення делегації домену.

На даний час в кореневу зону делеговано 950 нових загальних доменів верхнього рівня, приблизно двісті доменів очікують делегування. Крім того, йдеться в повідомленні ICANN, один власник домену-бренду вирішив відмовитися від своєї заявки.

Цим заявником є компанія Emerson Electric, яка відмовилася від своїх планів по запуску власного "брендового" домену верхнього рівня .EMERSON. Компанія повідомила ICANN про припинення дії угоди про реєстрацію.

DomainNameWire.com
Verisign відзвітувала про відмінний кварталі
У першому кварталі домени .COM і .NET збільшилися сумарно на 2,65 млн імен, - інформує реєстр доменів компанія Verisign в квартальному звіті. Це істотно більше прогнозу, адже в компанії припускали квартальне зростання на 1,5 - 2,0 млн імен.

Рівень продовження в двох найпопулярніших доменних зонах в четвертому кварталі 2015 року склав 73,3% у порівнянні з 72,5% в аналогічному кварталі 2014 року.

Що ж стосується прогнозів Verisign на другий квартал, то компанія очікує нормалізації темпів реєстрації до рівня від 0,6 млн до 1,1 млн імен.

Також Verisign повідомила про укладення угоди з China Internet Network Information Center (CNNIC), яка адмініструє китайський домен .CN, на верифікацію реєстрантів доменних імен в .COM і .NET.

TheDomains.com
Третій і четвертий «Аватари» в доменних іменах
Компанія MarkMonitor.com, що спеціалізується на питаннях захисту брендів, придбала доменні імена AvatarThree.com і Avatar4Movie.com у третіх осіб, про що свідчать записи сервісу WHOIS.

Фільм режисера Джеймса Кемерона "Аватар" вийшов на екрани в 2009 році і зібрав $2,8 млн касових зборів, а його продовження "Аватар 2" планується до випуску в 2018 році. Проте, дані реєстрації говорять про те, що друга частина це ще не остання стрічка сиквелу і, можливо, ще декілька серій уже знаходяться в роботі.

Також Mark Monitor заново зареєструвала доменні імена Avatar2TheMovie.com і AvatarThreeMovie.com, термін реєстрації яких закінчився, і від яких відмовилися власники, а також і інші доменні імена, що мають відношення до планів працівників кіноіндустрії - AvatarFour.com, AvatarFourMovie.com і AvatarTwoMovie. com.

Доменне ім'я AvatarTwo.com, зареєстроване в 2014 році, все ще належить третій стороні.

TheDomains.com
Гра для розвитку "інтуїції" доменних інвесторів
Компанія NameBio.com випустила мобільний додаток під назвою "Domain Game", який представляє собою своєрідну гру для доменних інвесторів і всіх, хто проявляє інтерес до доменного ринку.

"Тренуйте свою інтуїцію в оцінці вартості доменних імен", закликають розробники гри. Завданням гравця в ній є визначити суму, за яку було продано конкретне доменне ім'я. При цьому, гра пропонує імена у випадковому порядку, надаючи інформацію про дату і місце проведення операції.

База гри "Domain Game" містить інформацію про 1,3 млрд доменних угод, укладених в різний час на різних майданчиках. Крім того, база щодня поповнюється новими даними про сотні продажів, так що навіть самому запеклому гравцеві її вистачить надовго. На думку розробників, гра розвиває розуміння ринку і сприяє прийняттю вдалих рішень при покупці доменів в реальному житті. Варто відзначити, що гра була доступна протягом досить довгого часу на сайті NameBio, а до випуску її у вигляді додатку для мобільних пристроїв розробників підштовхнув успіх проекту і позитивні відгуки з боку доменних аналітиків.

CENTR.org
У першому кварталі найбільший приріст у географічних доменів верхнього рівня
Найбільший сукупний чистий приріст на рівні 2,6% в першому кварталі показали географічні домени верхнього рівня, інформує асоціація реєстратур європейських доменів CENTR в звіті DomainWire Stat Report.

Сукупний чистий приріст в "традиційних" загальних доменах верхнього рівня склав 1,8%. Всього на кінець березня поточного року в світі зареєстровано 323,1 млн доменних імен, з них 143,7 млн – в географічних доменах.

Лідером за темпами зростання став домен Ангільї (Anguilla) - самокерованої заморської території Великобританії – .AI, який показав зростання на 34%. Далі йдуть домени Індонезії .ID (23%), Естонії .EE (14%) і Китаю .CN (13%). Китайський домен також лідирує і в списку найбільших доменів країн з 18,5 млн зареєстрованих імен. Другим найбільшим доменом є домен Німеччини .DE (16,1 млн імен), а на третьому місці домен Великобританії .UK (10,7 млн).

Помітне зростання інтернаціоналізованих ccTLD, який склав 8,7%, був досягнутий в основному за рахунок бурхливого зростання китайського .中国 та білоруського .БЕЛ доменів, тоді як серединне (медіанне) значення приросту інтернаціоналізованих доменів виявилося негативним – 0,6%.0,345792 sec