.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

25.11.2015 Дайджест доменних подій

/ У випуску: .ONLINE - найшвидший серед нових доменів; .HOTELS і .HOTEIS - перемога за Booking.com; ICANN завершила розслідування витоку даних; одним фальшивим доменом стало менше; число "антипіратських" запитів в Google подвоїлося...

TheDomains.com
.ONLINE швидше за інші нові домени подолав позначку в сто тисяч імен
Домен верхнього рівня .ONLINE досяг 100 тис. реєстрацій менш ніж за три місяці, інформує реєстр домену компанія Radix.

"Ювілейним" ім'ям стало ім'я myfamilyroots.online, зареєстроване реєстратором Enom.

DomainIncite.com
Сервіс бронювання готелів Booking.com отримав права на домен .HOTELS
На минулому тижні популярний сервіс бронювання готелів компанія Booking.com отримала домен .HOTELS, запропонувавши за нього $2,2 млн на аукціоні ICANN.

У зв'язку з тим, що назви доменів занадто схожі в написанні, корпорація ICANN вирішила, що вони не можуть існувати в глобальній мережі одночасно. Тому аукціон мав вирішити, якому з доменів бути - англійському чи португальському, адже слово hoteis означає те ж саме, що і hotels, але португальською мовою.

На кожен з доменів було подано всього по одній заявці, так що більше шансів на делегування мав той домен, претендент на який запропонує за нього більшу суму. Португальській компанії Despegar Online SRL, що подала заявку на домен .HOTEIS, довелося відступити.

DomainIncite.com
Корпорація ICANN повідомила про ще 12 випадків витоку даних
Корпорація ICANN повідомила про витік даних ще 12 претендентів на нові доменні зони через технічні проблем на сайті компанії.

У заяві ICANN стверджується, що усі 12 випадків витоку мали "ненавмисний характер" і не призвели до розкриття персональної інформації. Як повідомлялося раніше, через помилку в настройках сервера портал, запущений в рамках програми нових загальних доменів верхнього рівня (New gTLD), у відповідь на пошукові запити видавав конфіденційну інформацію зареєстрованих користувачів, якою, теоретично, могли скористатися конкуренти. Про цю проблему повідомляла компанія Donuts. В червні поточного року вона надіслала в корпорацію скаргу, в якій було зазначено, що в результаті витоку даних її конкуренти могли дізнатися про суми, які компанія була готова заплатити на аукціонах за домени, що її цікавлять.

ICANN заявила, що розслідування ситуації, ініційоване в квітні цього року, завершено. Грунтуючись на інформації, зібраній в його ході, корпорація стверджує, що контактна інформація операторів реєстру була розкрита випадково, з технічних причин. ICANN також прийшла до висновку, що контактна інформація, яка могла бути розкрита в результаті витоку, не містить конфіденційних особистих даних. Усі оператори, що постраждали в результаті інциденту, були оповіщені про загрозу витоку. Також корпорацією не виявлено ніяких даних про те, що скомпрометована інформація могла бути використана для отримання будь-яких конкурентних переваг.

DomainNameWire.com
Electronic Frontier Foundation домоглася закриття фальшивого сайту
Некомерційна правозахисна організація "Фонд Електронних Кордонів" (Electronic Frontier Foundation - EFF), що захищає конфіденційність та онлайн-свободу інтернет-користувачів, домоглася передачі під свій контроль доменного імені ElectronicFrontierFoundation.org, в якому незаконно використовувалася її назва.

Підробний сайт використовувався для поширення шкідливих програм в рамках глобальної хакерської атаки під назвою "Pawn Storm". Цілями цієї масштабної атаки стали, зокрема, комп'ютерні системи НАТО і Білого Дому.

Організації вдалося взяти домен під свій контроль за рішенням Всесвітньої організації інтелектуальної власності в рамках Єдиної політики вирішення доменних суперечок UDRP.

TorrentFreak.com
Кількість скарг на "піратів" в Google зростає
Потік скарг від правовласників в Google на піратський контент продовжує зростати, встановлюючи рекорд за рекордом. На даний час пошукова компанія щохвилини обробляє 1,5 тис. посилань на «піратські» сторінки у своїх результатах пошуку, що вдвічі більше торішніх показників.

За минулий місяць Google отримав повідомлення з проханнями про видалення посилань від 5 609 різних власників авторських прав, в яких йшлося про 65 млн посилань, які в сукупності стосуються 68 484 різних доменів.

Більшість з URL, на які подаються скарги, дійсно пов'язані з поширенням піратського контенту і швидко видаляються з результатів пошуку Google. Тим не менш, заявляють в компанії, при такій масовості скарг, мають місце і помилки.

На думку галузевих груп, таких як MPAA і RIAA, Google повинна використовувати більш агресивний підхід, і внести в чорний список злісних порушників. Однак в Google вважають подібний тип інтернет-цензури надмірно жорстким.0,182187 sec