.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

04.11.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: Verisign проти .XYZ.com; .COM І .NET за квартал додали понад 9 мільйонів імен; за три місяці доменів стало більше на 1,6%; $45 тисяч за "автомобільний" домен; .кітайци домінують серед реєстраторів нових доменів; Verisign придумала тест-драйв для доменів ...

DomainIncite.com
Verisign і .XYZ з'ясовують стосунки в суді
Позов компанії Verisign до реєстратури нового домену .XYZ буде розглянуто в порядку спрощеного судочинства.

Таке рішення ухвалив окружний суд Східного Округу штату Вірджинія. Компанія Verisign, оператор найбільших доменних зон .COM і .NET, подала позов до XYZ.com, звинувативши свого "юного" конкурента в недобросовісній рекламі, поширенні неправдивої інформації та штучному завищенні даних про кількість реєстрацій у підпорядкованій їй зоні, ще в грудні минулого року.

Адміністратор найбільшої доменної зони серед нових доменів, на думку адміністратора найбільших "доменів-ветеранів", веде нечесну гру. Обурення Verisign викликав, зокрема, рекламний ролик, в якому домен .COM зображений у вигляді старого автомобіля марки Honda, тоді як .XYZ представлений потужним спортивним автомобілем. Також серед претензій Verisign до її опонента і звинувачення генерального директора XYZ.com Деніела Негарі (Daniel Negari) в тому, що у своїх інтерв'ю він поширював інформацію, що не відповідає дійсності, заявляючи, що в зоні .COM вже неможливо зареєструвати "хороше" доменне ім'я, так як всі вони давно зайняті. Крім того, Verisign вимагає від суду розслідувати угоди реєстру з реєстратором Network Solutions, в рамках яких доменні імена в зоні .XYZ безкоштовно роздавалися користувачам, які володіли аналогічними доменами .COM.

У свою чергу, XYZ.com в поширеній заяві розцінила дії Verisign як "сплановану акцію, спрямовану на збереження своїх лідируючих позицій в галузі і утруднення конкуренції, яку можуть їй скласти нові домени".

Експерти вважають, що у спрощеному порядку судочинства відповідачу простіше відстояти свою позицію.

OnlineDomain.com
Доменний простір зріс на 1,6% за три місяці
Сукупне зростання доменного простору в третьому кварталі склало 1,6%, інформує у своєму звіті за підсумками третього кварталу організація CENTR, що об'єднує адміністраторів доменів Європи.

Відповідно до доповіді, на даний час для реєстрації доступні більше тисячі доменів верхнього рівня, загальне число імен у яких на кінець третього кварталу досягло 298,4 млн. Більша частина ринку належить географічним (ccTLD) і загальним (gTLD) доменам, зростання яких прискорилося з 2,2% у другому кварталі до майже 3% у третьому.

Нові домени верхнього рівня продемонстрували високі темпи зростання - близько 30%, проте їх абсолютні показники невеликі, в них зареєстровано всього 7,7 млн. шьен. Лідерами серед New gTLD за темпами зростання є домени .TOP (приріст за квартал 227%), .CLICK (99%) і .WANG (43%).

DomainNameWire.com
Третій квартал приніс .COM і .NET 9,2 мільйона нових імен
Домени .COM і .NET отримали в третьому кварталі 9,2 млн нових реєстрацій, - інформує Verisign у своєму звіті за підсумками кварталу. Прибуток Verisign за квартал склав $92 млн при виручці в розмірі $266 млн.

Основний приріст реєстрацій забезпечив міжнародний ринок, зокрема, Азіатсько-Тихоокеанський регіон (включаючи Китай і Індію). Компанія очікує уповільнення темпів зростання в 4-му кварталі.

Загальне число доменів .COM і .NET на кінець третього кварталу склало 135,2 млн. Відсоток продовження доменних імен в цих доменних зонах у другому кварталі склав 72,7%.

DomainIncite.com
"Доменні" автомобілі будуть по кишені не всім
Реєстрація в нових загальних доменах верхнього рівня, пов'язаних з автомобілями, стартує з $45 тис. в період преміум-реєстрації, а у вільний продаж вони надійдуть за ціною $2,5 тис.

Реєстр доменів .CAR, .CARS і .AUTO встановив високі ціни на ці доменні імена. У перший день початку реєстрації будь-яке ім'я в цих трьох доменах обійдеться користувачам в $45 тис. Ландраш-період в цих доменах триватиме дев'ять днів, протягом яких ціна реєстрації буде поступово знижуватися до $5 тис. Надалі, коли стартує вільна реєстрація, їх ціна "в роздріб" складе $2,5 тис.

Це набагато вище цінових моделей XYZ.com або Uniregistry, які націлені на мас-маркет доменних реєстрацій.

TheDomains.com
Китайські реєстратори захоплюють ринок нових доменів
У нових доменах серед 30 найбільших реєстраторів 23 мають китайську прописку, - інформує ntldstats.com.

Крім того, серед перших п'ятдесяти позицій цього рейтингу 38 належать китайським реєстраторам. Всього ж в Топ-100 реєстраторів New gTLD увійшло 72 китайських компанії.

DomainNameWire.com
Verisign запатентувала "дегустацію" доменів
Бюро по патентах і товарних знаках США видало патент компанії Verisign під назвою "Системи і методи обміну доменних імен" ("Systems and methods for domain name exchange"). У заявці на патент описана «дегустація» домену, яка дозволяє користувачеві видалити доменне ім'я через п'ять днів після реєстрації, повернувши свої гроші у тому випадку, якщо домен не виправдав очікування. За такий короткий термін, на думку компанії, можна «протестувати» трафік домену.

Нова послуга дозволила експертам згадати про ідею «доменної біржі», яку Verisign хотіла реалізувати у квітні 2010 року. Компанія тоді звернулася в ICANN, зазначивши, що «біржа» була б корисною для хостингів. Вони могли б запропонувати модель щомісячної підписки для клієнтів. Якщо по якійсь причині клієнт перестав платити, то хостинг зміг би продати ім'я через біржу іншому клієнту. Проте вже в травні того ж року компанія відкликала свою заявку.0,178467 sec