.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.08.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: число New gTLD перевищило 6 млн; місце зустрічі ICANN з передачі управління інтернетом перенесли в Сінгапур; домен "розкрив" нову вакцину проти СНІДу; не всі заявки на домени-бренди будуть реалізовані; GoDaddy зареєстровано майже мільйон імен в нових доменах ...

DomainNews.com:
Більше шести мільйонів імен в нових доменах
У 663 нових загальних доменах верхнього рівня загальна кількість реєстрацій досягла 6 180 000, - інформує ntldstats.com. Лідером серед New gTLD є .XYZ, в якому налічується майже мільйон реєстрацій (15,97% від усіх нових доменів). На другій позиції за кількістю реєстрацій китайський домен. 网址 з 384 772 іменами (6,22%).

Оглядачі відзначають великий успіх домену .SCIENCE, який посів третє місце в списку з 310 952 реєстраціями (5,03%). Найбільшим "міським" доменом залишається .BERLIN, в якому зареєстровано 152 892 імен. З цим результатом він займає сьому позицію за кількістю реєстрацій серед нових доменів.

DomainNews.com:
ICANN ухвалила рішення перенести місце майбутньої зустрічі
Конвенційна зустріч з передачі повноважень від IANA (IANA Stewardship Transition) на початку 2016 року, місцем проведення якої раніше була названа Марокко, буде перенесена в Сінгапур. Таке рішення було прийнято ICANN після того як були висловлені деякі побоювання про можливість проведення зустрічі в цій країні.

Цьому рішенню також передували переговори ICANN з урядом Марокко та керівниками всіх організацій, які залучені до вирішення питань управління інтернетом.

TheDomains.com:
У доменному просторі з'явилася вакцина проти СНІДу
Компанія Johnson & Johnson придбала доменне ім'я HIVAidsVaccine.com, що може свідчити про наближення виходу нової вакцини проти СНІДу.

Як і багато подібних доменів, що містять у назві обіцянку вакцини проти СНІДу, він був зареєстрований кілька років тому, але залишався незатребуваним. Інтерес, проявлений компанією Johnson & Johnson до даного імені, може означати, що компанія вже готує до випуску на ринок нову вакцину проти смертельного захворювання. Тим часом, медичні ресурси повідомляють, що в Johnson & Johnson завершила доклінічні випробування вакцини проти СНІДу, і їх результати виявилися настільки успішні, що компанія вже відкрила набір в групу з 400 добровольців для проведення першої стадії клінічних досліджень.

Слід зазначити, що в доменному просторі з'явився "спеціальний" домен, пов'язаний з проблемою СНІДу - .HIV, в якому вже зареєстровано 479 імен.

DomainIncite.com:
Понад ста заявників на домени верхнього рівня не встигли підписати угоду з ICANN
Близько 170 заявок на домени верхнього рівня залишилися в статусі «в процесі оформлення контракту» за тиждень до закінчення терміну, передбаченого ICANN для підписання реєстраційної угоди з компаніями, що претендують на реєстрацію своїх брендів в якості нових загальних доменів верхнього рівня.

Коментуючи цю ситуацію, віце-президент служби доменних імен ICANN Сайрус Намазі (Cyrus Namazi) висловив думку, що багато претендентів на домени-бренди виявилися організаційно або технічно не готові до їх запуску. Він також припустив, що надії компаній, які вони покладали на зростання ринку нових доменів, могли не виправдатися.

Тим не менш, в останні липневі дні претенденти на домени-бренди помітно активізувалися. І приблизно 70 компаній все ж встигли підписати реєстраційні угоди. Тому найближчим часом доменний простір поповниться такими доменами, як .GODADDY, .NIKE, .COMCAST і .MITSUBISHI. Однак інші претенденти так і не змогли укластися у відведений термін. Тепер вони можуть лише просити ICANN про надання додаткової відстрочки на 60 днів. Якщо ж реєстраційна угода не буде підписана ними і в цей період, їх заявки будуть анульовані.

DomainNameWire.com:
Клієнти GoDaddy зареєстрували 850 000 імен в New gTLD
За минулі півтора роки з моменту старту нових доменів клієнти GoDaddy зареєстрували 850 тис. імен, - інформує компанія в своєму квартальному звіті.

Компанія GoDaddy є одним з найбільших реєстраторів та безперечним лідером у питанні реєстрації в нових загальних доменах верхнього рівня. Свій успіх компанія пояснює двома факторами - по-перше, своїм лідируючим положенням на ринку реєстрацій в цілому. По-друге, компанія провела велику роботу з удосконалення свого пошукового сервісу, який дозволяє підібрати ім'я на будь-який смак.0,183890 sec