.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

27.02.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: в домені .УКР 11 тис. імен; новий арабський домен в період продовження реєстрації "схуд" на чверть; інтернет-користувачі показали відкритість до New gTLD; Afnic дала свою оцінку програмі New gTLD...

itechnology.org.ua:
Кириличний домен .УКР подолав позначку в 11 тис. реєстрацій
Минулого тижня Координаційна рада адміністратора домену .УКР - ОП "Український Мережевий Інформаційний Центр" (УМІЦ) - повідомив про зростання числа реєстрацій в домені позначки в 11 тис. доменних імен.

Домен .УКР є інтернаціоналізованим доменом верхнього рівня (IDN) в якому використовуються символи національного алфавіту, включаючи "ґ", "є", "і", "ї".

cctld.ru:
Арабська «мережа» втрачає імена
У новому домені شبكة., що арабською означає "мережа", кількість реєстрацій на початку лютого скоротилося майже на 25%.

Відкрита реєстрація в домені почалася рік тому, і зараз прийшов час продовження імен, зареєстрованих на самому початку роботи домену. Відсоток продовження склав всього лише 55%.

Інтернаціоналізований домен (IDN) شبكة. став одним із перших серед нових доменів верхнього рівня, що відкрив реєстрацію на початку минулого року. У лютому 2014 доменна зона зросла до об’єму в 1608 доменних імен і через рік, 1 лютого, досягла свого максимуму в 2069 реєстрацій. Однак потім відбулося різке скорочення, в результаті якого число зареєстрованих в домені імен скоротилося до всього 1521.

У доменах, які стартували одночасно з арабської «мережею», також спостерігається скорочення імен, хоча і не таке сильне. Так, домени .BIKE, .HOLDINGS, .PLUMBING, .SINGLES, .VENTURES і .CLOTHING «схудли» в середньому на 1%

TheDomains.com:
Нові домени цінуються за їх запам'ятовуваність і доступність - опитування DNA.org
Переважна більшість (близько 85%) інтернет-користувачів вводять доменні імена в адресний рядок браузерів завжди або у більшості випадків, - свідчать результати опитування торгової асоціації DNA.org, членами якої є адміністратори публічних доменів, реєстратори доменних імен та експерти доменного ринку. Майже кожен опитаний (94%) перевіряє ім'я домену, принаймні, іноді, перш ніж перейти за результатами пошуку.

Найбільш часто в порівнянні з іншими країнами набирають ім'я в адресному полі браузера в Індії, тоді як жителі Австралії і Великобританії використовують як інструмент навігації пошукові сервіси.

Інтернет-користувачі по всьому світу позитивно ставляться до появи доменних імен в нових доменах верхнього рівня, оскільки вони пропонують нові варіанти і можливості. Майже 60% всіх респондентів висловилися за розширення різноманітності доменного простору. Основною перевагою нових доменів половина опитаних назвала те, що "осмислені" адреси легше запам'ятовуються. Крім того, нові домени роблять доступними більш короткі і пам'ятні імена.

Afnic.fr:
За кілька місяців система доменних імен змінилася більшою мірою, ніж за перші двадцять років свого існування, - звіт AFNIC
Доменний ринок завершив 2014 з 760 доменами верхнього рівня, що на 89% більше, ніж в 2013 році і в 2,5 рази більше, ніж в 2012 році. Цим зростанням доменний простір зобов'язаний в основному програмі нових загальних доменів верхнього рівня, говориться в доповіді AFNIC, реєстру домену .FR (Франція).

Первинний аналіз показує, що світовий попит в цілому виявився не настільки високим, як прогнозували реєстри, які ініціювали запуск нових доменів. ICANN також довелося нещодавно суттєво переглянути свої прогнози для New gTLD на період 2015-2016 років у бік зниження.

У 327 нових доменах налічувалося близько 3,7 млн доменних імен (дані Ntldstats.com). Звіти ICANN, останній з яких охоплює період до кінця жовтня 2014 року, свідчать про те, що у 72% нових доменних зон, налічувалося менше 5 тис. доменних імен, і лише в менше 1% кількість реєстрацій перевищила 100 тис.

Лідерами зростання серед новачків стали ті гравці ринку, які дотримувалися політики безкоштовної роздачі імен, що дозволило їм досягти значних об’ємів. Один тільки домен .XYZ налічував на кінець минулого року 760 412 доменних імені або 21% від усіх реєстрацій в нових доменних доменах, запущених на той момент.0,176885 sec