.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

29.01.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: темпи зростання доменів знизилися; індійський реєстратор надмірно захопився ліками; під захистом Trademark Clearinghouse вже більше 34 тис. торгових марок; кириличний домен Македонії ...

DomainNews.com:
Темпи зростання доменного простору в третьому кварталі 2014 року знизилися
За підсумками третього кварталу 2014 року в світі налічується 284 млн доменних імен. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зростання склало 6,8%, що істотно менше, ніж в 2013 році, коли приріст досяг 12%, - інформує компанія Verisign у своєму звіті Domain Name Industry Brief.

Підтримали загальну тенденцію і керовані Verisign зони .COM і .NET, зростання в яких також сповільнилося і було нижче торішнього рівня - 3,3% у порівнянні з 7,1% роком раніше. Подібна ситуація спостерігається і в географічних доменах, де річний приріст склав 10,7% (20,7% у 2013 році).

У Топ-10 найбільших gTLD і ccTLD увійшли: .COM, .TK, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ, .CO, .MOBI, .ME і .TV. Станом на 30 вересня кількість імен у всіх цих доменах досягло 179.2 млн, або 63,1% від глобального обсягу реєстрацій доменних імен.

DomainIncite.com:
Індійського реєстратора можуть позбавити акредитації за ігнорування запитів ICANN
Індійський реєстратор NetLynx отримав попередження від ICANN, в якому його звинувачують у порушенні вимог угоди з акредитації. Як йдеться в документі, нарікання корпорації викликані "нездатністю NetLynx адекватно відповідати на запити ICANN про порушення". У період з 26 листопада минулого по 5 січня поточного року ICANN неодноразово зверталася в індійську компанію за роз'ясненнями, які були проігноровані.

Про самі порушення та їх характер, не згадується, однак, швидше за все, мова в листі йде про реєстрацію NetLynx доменних імен для розміщення на них сайтів, що здійснюють незаконну торгівлю лікарськими препаратами.

Передбачається, що скарги в ICANN надійшли від англійської компанії LegitScript, яка займається виявленням незаконного обігу ліків з використанням Інтернету. Як стверджують в LegitScript, близько чверті доменних імен, зареєстрованих індійським реєстратором (а це приблизно 3 тис. доменів з 12 тис.), були зареєстровані і використовувалися для організації незаконної торгівлі ліками. Як приклад наводяться такі доменні імена, зареєстровані через NetLynx, як canadian-drug-pharmacy.com, pills-delivery.net і pillsforlife.net.

Виходячи з цього, керівництво компанії LegitScript планує звернутися в ICANN з проханням позбавити NetLynx статусу акредитованого реєстратора доменних імен.

TheDomains.com:
В Trademark Clearinghouse вже внесено 34 тис. торгових марок
Трохи більше 50% торгових марок були внесені в базу більш ніж на один рік, а загальний час захисту всіх торгових марок шляхом реєстрації їх у Trademark Clearinghouse становить майже 86 000 років, - інформує інформаційний центр товарних знаків (Trademark Clearinghouse).

У той же час, у трохи більше 1,5 тис. торгових марок закінчився термін перебування в базі Trademark Clearinghouse.

Macedonia online
Стартувала реєстрація в кириличному домені Македонії
У Македонії стартувала реєстрація в інтернаціоналізованому домені верхнього рівня (IDN) .МКД, - інформує уряд країни.

На першому етапі здійснюється бронювання кириличних імен для державних установ та органів влади Македонії. Крім того, здійснюється прийом попередніх заявок на реєстрацію доменів від фізичних та юридичних осіб, що володіють правами на торговельні марки.

Домен .МКД дозволяє реєструвати доменні імена в тому числі з такими буквами македонського алфавіту, як љ, њ, ќ, ѓ, и џ. Ініціатором запуску нового домену став Macedonian Academic Research Network (MARnet).0,180704 sec