.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

30.12.2014 Дайджест доменних подій

У випуску: китайці полюбили туркменський домен; в Голландії створили децентралізовану торрент-мережу; потрібно бути патріотом домену своєї країни; дантисти і наркологи отримали професійні домени; з Новим роком та Різдвом! ...

ArmToday.info:
Туркменські домени .TM стали популярними в Китаї
Кількість доменних імен, зареєстрованих в домені .TM, досить невелика, незважаючи на те, що скорочення "TM" збігається з поширеною абревіатурою поняття "торгова марка" (trademark). Причина цього - висока ціна доменних імен, не менше тисячі доларів на 10 років реєстрації. Але висока вартість не зупиняє підприємливих китайців від покупки потрібних їм доменів, адже "піднебесна" переживає небувалий бум електронної комерції, і "правильні" доменні імена мають вкрай важливе значення і високу ринкову вартість.

Так, ринкова ціна доменного імені wanda.com оцінюється в $3,3 млн, оскільки воно збігається з назвою великої китайської ріелтерської контори Wanda Group. Можна припускати, що і доменне wanda.tm коштує приблизно стільки ж, тому що мало чим поступається своєму аналогу в домені .СОМ.

wccftech.com:
Голландці створили першу децентралізовану бітторрент-мережу
В Університеті технологій Дельфт (Королівство Нідерланди) створена перша версія анонімної децентралізованої бітторрент-мережі, яку, за словами дослідників, неможливо закрити.

На пошук подібного рішення вчених надихнули проблеми піратського ресурсу The Pirate Bay, блокованого владою на початку цього місяця. Анонімність і неприступність торрент-мережі під назвою Tribler забезпечується кастомізованою Tor-мережею. BitTorrent-клієнт не покладається на центральні сервери. Він сконструйований таким чином, що залишається активним навіть у разі відключення пошукових систем торрентів, індексів і трекерів.

Це рішення дає можливість користувачам публікувати і ділиться файлами без розкриття своїх IP-адрес. У той же час, підвищення анонімності вимагає збільшення пропускної здатності, оскільки користувач сам виступає в якості проксі-сервера і повинен пересилати файли безпосередньо іншим користувачам, що знижує швидкість обміну.

Експерти вважають, що веб-ресурси на базі торрент-мережі Tribler мають більшу надійність і краще захищені від будь-якого агресивного впливу.

DomainNews.com:
Австрійців вчать "бути патріотами" свого домену .AT
Реєстр австрійського домену верхнього рівня .AT компанія nic.at провела інформаційну кампанію, покликану підвищити привабливість домену для жителів країни, звертаючись до їх патріотичних почуттів.

По завершенню кампанії, маркетингове дослідження показало, що 20% респондентів заявили про те, що їхня думка щодо домену .AT в значній мірі зросла порівняно з тим, якою вона була до кампанії.

Коли ж питання торкнувся того, яке доменне ім'я вони б зареєстрували зараз, майже 85% опитаних вказали, що вони, "безсумнівно", або, "можливо", вибрали б домен .AT, що на 2% вище показника на початку кампанії.

За цими результатами важко сказати, чи досягла маркетингова кампанія тих цілей, які перед нею поставив реєстр. Але, так чи інакше, результати свідчать про те, що маркетинг відіграє важливу роль у підвищенні обізнаності користувачів про ccTLD, і навіть у зміцненні любові до власної країни.

TheDomains.com:
Різдвяний подарунок для медиків
У самий переддень Різдва, 24 грудня, стартувала вільна реєстрація в двох нових доменах верхнього рівня (New gTLD) - .REHAB і .DENTIST. Адміністратором обох доменних зон є компанія Rightside. Якщо зі словом "dentist" (дантист) все зрозуміло, то "rehab" вимагає пояснення. Це слово означає реабілітаційний центр і використовується, як правило, для закладів, де проходять лікування люди з алкогольною чи наркотичною залежністю. Втім, представники реєстру дивляться на це слово ширше, нагадуючи, що термін "rehab" також застосовується до капітального ремонту будівель, а також до відновлення працездатності після хвороби.

Слід зазначити, що вартість реєстрації в домені .DENTIST трохи вище, ніж в інших доменних зонах компанії Rightside, і коливається, залежно від компанії-реєстратора, в діапазоні від $35 до $50. Вартість реєстрації в більшості інших нових доменах верхнього рівня під керуванням цієї реєстратури не перевищує $30.

Включаючи імена, зареєстровані в періоди пріоритетної реєстрації, на кінець першого дня вільної реєстрації кількість доменів в зоні .DENTIST досягла 907 штук, а в зоні .REHAB - 293.

Напередодні старту відкритої реєстрації фахівці відзначали низький інтерес до домену .REHAB, в якому за періоди пріоритетної реєстрації було зареєстровано усього 25 імен.

Hostmaster.ua:
З Новим Роком та Різдвом!
Дорогі друзі, шановні колеги, партнери та клієнти!

Колектив компанії "Хостмайстер" вітає вас з Новим роком та Різдвом!

Ми від усієї душі бажаємо всім вам мирного неба над головою, удачі у всіх починаннях, успіху та наполегливості в реалізації нових проектів, свіжих ідей і впевненості у своїх силах.

Бажаємо, щоб кожен день у новому році ви були в хорошому настрої, бадьорі і здорові, щоб ваша робота і відпочинок приносили вам радість, а люди, що оточують вас, ділилися з вами теплом і любов'ю.

Нехай вершини цілей, поставлених вами, в новому році стануть ближчими, яким би важким і тернистим не був би шлях до них.

Оптимізму і наснаги вам у Новому 2015. Нехай це буде ще один рік плідної праці з розвитку та вдосконалення нашого спільного дому - домену .UA!

.UA - Наш дом. Зробимо його кращим!0,183289 sec