.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

19.06.2014 Дайджест доменних подій

У випуску: .UK запрошує; друга спроба GoDaddy вийти на біржу; "День IPv6 і не тільки" – конференція в Пітері; Cisco розповіла про майбутнє Інтернету…

DomainNews.com:
Відкрито реєстрацію доменних імен другого рівня в .UK
За добу в британському домені .UK зареєстровано понад 50 тис. імен, - інформує адміністратор домену компанія Nominet. Власником першого діючого домену другого рівня в .UK став відомий британський актор, телеведучий і шоумен Стівен Фрай, який вирізняється своєю прихильністю до сучасних технологій.

Раніше в домені Об’єднаного королівства була можлива лише реєстрація імен третього рівня, причому найбільша їх кількість знаходилась в субдомені co.uk. Це не стало перешкодою для розвитку домену .UK: в ньому існують понад 10 млн доменних імен, і за цим показником він входить в трійку найбільших географічних доменів.

В Nominet обіцяють, що власники доменних імен третього рівня отримають можливість пріоритетної реєстрації відповідного домену другого рівня.

На честь запуску реєстрації в домені .UK, компанія Nominet в лондонському аеропорту Хітроу спорудила найбільший в світі банер з написом "welcometothe.uk". Площа знаку сягає 930 квадратних метрів і його можна побачити з висоти в 10 км.

The Guardian:
Компанія GoDaddy виходить на IPO
Найбільша в світі хостингова компанія GoDaddy подала документи в Комісію з цінних паперів і бірж США збираючись здійснити первинне публічне розміщення акцій на американській біржі – IPO.

Компанія GoDaddy є одним з лідерів серед реєстратур доменних імен. Станом на кінець 2013 року, під управлінням компанії знаходилось біля 57 млн доменів, що, за даними VeriSign, складає 21% від загальної кількості зареєстрованих доменних імен. Кількість клієнтів GoDaddy на кінець березня поточного року склала майже 12 млн осіб, з яких 26% знаходяться за межами США.

У документах, що були подані компанією в контролюючий орган, і які носять попередній характер, не вказано, яку кількість акцій і за якою ціною планує продати GoDaddy. Окрім того, не вказано площадку, на якій відбудеться лістинг цінних паперів компанії.

Це вже друга спроба GoDaddy стати публічною компанією – в 2006 році вона уже подавала заявку на IPO, але через декілька місяців відкликала пропозицію, пославшись на несприятливі ринкові умови. На цей раз компанія планує привабити інвесторів динаміко. виручки і потенціалом зростання, головною рушійною силою якого є програма New gTLD корпорації ICANN, в рамках якої найближчим часом доменний простір поповниться понад 700 новими загальними доменами верхнього рівня (gTLD). Аналітики консалтингової компанії Renaissance Capital вважають, що в ході IPO GoDaddy може залучити близько $750 млн.

Варто відзначити, що GoDaddy в грудні 2011 року опинилася в епіцентрі скандалу, пов’язаного з тим, що вона, на відміну від більшості інтернет-компаній, підтримала проект американського антипіратського закону Stop Online Piracy Act (SOPA). Через це ряд компаній об’явили бойкот GoDaddy, пригрозивши їй видаленням своїх доменів. До бойкоту приєднався також пошуковий гігант Google, який пообіцяв видалити інформацію про GoDaddy з перших позицій в результатах пошуку по запиту "доменний реєстратор". Після того, як клієнти й насправді почали переводити свої домени з-під управління GoDaddy, керівництво компанії змінило свою позицію, заявивши, що у питанні по SOPA підтримає консенсусне рішення інтернет-спільноти.

spbit.ru:
Темпи впровадження IPv6 перевершили найсміливіші сподівання
Усі найбільші мережі світу, що входять в Топ-20, уже перейшли на IPv6, а безумовним європейським лідером з впровадження нового протоколу стала Швейцарія. Такі дані були озвучені на конференції "IPv6 Day and more" ("День IPv6 і не тільки"), що пройшла в Санкт-Петербурзі 6 червня.

Світовими лідерами з використання нового адресного протоколу є США та Канада, де Інтернетом користуються 78% населення. В найближчі роки очікується стрімке зростання протоколу за рахунок Африки, що пояснюється поки що слабким проникненням Інтернету на континенті, яке складає лише 15%. З огляду на закінчення запасів адрес IPv4, в Африці "зразу" буде використовуватись уже IPv6.

efytimes.com:
Cisco прогнозує до 2018 року зростання глобального IP-трафіку в три рази
Глобальний IP-трафік на протязі наступних п’яти років збільшиться майже в три рази, прогнозує компанія Cisco. Це пояснюється стрімким зростанням кількості інтернет-користувачів та підключених пристроїв, зростанню швидкостей широкополосних мереж і ростом кількості відео переглядів. Глобальний трафік IP для фіксованого і мобільного зв’язку за цей період, за прогнозами компанії, досягне 1,6 зеттабайт. Для порівняння, в період з 1984 по 2013 рік у всьому світі було згенеровано 1,3 зеттабайт IP-трафіку.

На кінець 2018 року місячний глобальний трафік IP складе 132 екзабайт, що є еквівалентом:

  • 8,8 млрд скринів екранів пристроїв, на яких одночасно запущена потокова гра FIFA World Cup з якістю зображення Ultra-HD/4K;
  • 5,5 млрд одночасних переглядів четвертого сезону серіалу "Гра Престолів" ("Game of Thrones") в HD-якості або 1,5 млрд в якості Ultra-HD/4K;
  • 4,5 трлн кліпів YouTube;
  • 940 квадрильйонів текстових повідомлень.

Окрім того, зміниться й склад IP-трафіку – більшість трафіку буде походити від пристроїв, що відрізняються від персональних комп’ютерів (ПК) – різноманітних гаджетів, автомобільних комп’ютерних систем, "розумних домівок" та ін. Найближчим часом об’єми Wi-Fi трафіку перевищать провідний трафік, а відео в HD-якості буде генерувати більше трафіку, ніж стандартне SD-відео.

"Інтернет речей" до 2018 року також буде нарощувати темпи проникнення, а кількість з’єднань "машина-машина" (M2M) зрівняється з кількістю з’єднань між користувачами-людьми. Розумні автомобілі будуть мати приблизно по чотири модулі M2M на кожний транспортний засіб.0,185726 sec