.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

24.09.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: доменний полуденок з "Хостмайстром"; чекаємо в гості ENOG-6; правила .УКР – справа державного значення; .TEL стане доступнішим; .SU - 23 роки; Google отримав New gTLD...

"Хостмайстер":
Обідня кава з "Хостмайстром"
Навіть найкращий сайт може загубитися в Інтернет, якщо у нього не буде унікального доменного імені. Про те, якими бувають ці імена і як отримати ім’я для свого сайту, розкажуть спеціалісти компанії "Хостмайстер".

В останній тиждень вересня компанія проведе серію вебінарів. Найдостовірніша інформація з перших рук, компетентні відповіді на будь-які питання доменної тематики. Для участі у вебінарі необхідно лише 15 хвилин часу на реєстрацію та комп’ютер з доступом в Інтернет.

З розкладом та адресою трансляції вебінарів можна ознайомитися тут.

ENOG:
Київ прийматиме чергову конференцію ENOG
Конференція ENOG 6 відбудеться в столиці України 1-2 жовтня 2013 року. Метою цієї зустрічі, як вказано на сайті ENOG, стане надання можливості мережевим операторам "поділитися досвідом та обговорити питання та пропозиції, що складають загальний інтерес для європейської та світової Інтернет-спільноти".

Сторонами, що приймають форум є RIPE NCC (незалежна і безприбуткова організація, регіонального інтернет-реєстратора (RIR), що надає ресурси IP-адрес та пов’язані з ними послуги учасникам організації, яка на даний час налічує 9 200 членів з більш ніж 75 країн) та ІнАУ (Інтернет Асоціація України), яка об’єднує 148 вітчизняних компаній, що надають представляють різні сегменти ІКТ-бізнесу.

Серед спонсорів заходу - компанія "Хостмайстер", яка відповідає за адміністрування та технічний супровід домену .UA.

Зареєструватися для участі в конференції можна на офіційній сторінці заходу.

Держінформнауки України:
Державні органи розроблять правила надання імен в домені .УКР
Державна агенція з питань науки, інновацій та інформатизації буде акумулювати пропозиції державних організацій про надання імен в домені .УКР. Таке доручення дав відомству прем’єр-міністр України Микола Азаров. Передбачається, що свої пропозиції з цього питання повинні подати усі органи державної влади.

Голова Держінформнауки України Володимир Семиноженко проінформував суспільство про те, що логіка іменування в .УКР органів влади та топонімів вимагає державного регулювання. В такій же мірі турботи, як відзначив чиновник, вимагають і питання резервування доменних імен з урахуванням потенційних потреб державних структур.

Державні установи повинні подати свої пропозиції в Держінформнауки до 1 листопада 2013 року. Після цього Держінформнауки до 31 грудня 2013 року подасть на розгляд Міністерства освіти і науки документ, який потім буде розглянутий урядом України.

Telnic:
Числові домени або "дайте телефончик"
З середини жовтня в домені .TEL відкриється реєстрація числових імен (8 і більше цифр). Таким чином, тепер номери телефонів у будь-якому форматі зможуть з легкістю стати доменами. Право на реєстрацію номерів телефонів у якості доменів отримають усі реєстратори, які акредитовані ICANN.
Инфоцентр RU-CENTER:
З днем народження, .SU!
Домен SU відзначив свій 23-й день народження. На даний час у ньому понад 120 тис. імен, у домені використовується DNSSEC і доступна реєстрація IDN (нелатинських) доменів з використанням символів 250-ти мов світу.

На сьогодні Фондом Розвитку Інтернет (адміністратор домену .SU) розроблені нові правила реєстрації та використання доменів в .SU. Вони дозволять збільшити максимальний термін реєстрації/продовження імен до 10 років та удосконалити способи зміни реєстратора і адміністратора домену. Коли ці правила почнуть діяти буде повідомлено згодом.

"Ми сподіваємось, що сам механізм роботи реєстру і всієї системи реєстрації стане більш зрозумілим для наших клієнтів", заявляють у Фонді.

Domainnews.com:
Будь-який домен Google
Корпорація Google підписала першу угоду з ICANN про права на новий домен верхнього рівня .みんな.. Це доменне ім’я при перекладі з японської мови означає "кожен", "будь-який" або "всі". Домен став 34-м учасником програми New gTLD, який було схвалено ICANN.


0,194633 sec