.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

02.09.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: не все так просто з новими доменами; .COM подолав відмітку в 110 млн; без минулого немає майбутнього ICANN; APEC впроваджує багатомовну пошту; в реєстрі .CZ новий навчальний курс; ISOC в Росії працюватиме офіційно...

Domainincite:
Підводне каміння для нових доменів
Запуск нових доменів по програмі New gTLD все ще викликає чимало питань, вважають в RIPE NCC. За повідомленням колумніста Domainincite Кевіна Мерфі, методика зменшення ризику доменних конфліктів при впровадженні нових доменів верхнього рівня, яку недавно запропонувала ICANN, і сама по собі містить значні проблеми. На думку RIPE, можливий часовий зазор між відповідями оператора доменного реєстру та ICANN на запити про надання блоку IP адрес для нового TLD може створити проблеми в Інтернет. Нагадаємо, RIPE являється регіональним реєстром (RIR) для Європи, який відповідає за розподіл IP-адрес для "відомчих територій", тому його думка про ефективність планів з пом’якшення наслідків запуску New gTLD не може бути проігнорована.
Thewhir.com:
Росте, як сніжний .COM
За даними реєстру компанії VeriSign, кількість реєстрацій в домені .COM подолала відмітку в 110 мільйонів. Це відбулося 27 серпня 2013 року о 8:30 ранку за UTC (світовому часу). Оглядач видання Thewhir відзначає, що аналітики VeriSign поки не беруться прогнозувати потенційний вплив запуску New gTLD на подальшу динаміку реєстрацій в домені. Проте вони вважають, що .COM продовжить і надалі відігравати значну роль в розширенні доменного ринку.
DomainNews:
Тереза Шинарт допоможе виконати "п’ятирічку" ICANN
Провідний експерт з міжнародного управління Інтернет Тереза Шинарт стала старшим радником президента ICANN з глобальної стратегії. Донедавна вона працювала виконавчим директором Verizon Communications та відповідала за глобальну політику компанії в Інтернет. І, як сказав президент і головний виконавчий директор ICANN Фаді Шехаде: "Тереза відіграла важливу роль в історії ICANN, і її інституціональні знання про минуле будуть корисними нам зараз, коли мы дивимось в майбутнє". Він підкреслив, що, оскільки ICANN розширює свою глобальну присутність, дуже важливо, щоб в керівництві корпорації була людина, яка зможе об’єднати міжнародну спільноту в досягненні стратегічних рішень. В своїй новій ролі Тереза Шинарт буде відповідати за стратегію команди, яка здійснює ряд глобальних ініціатив ICANN в рамках п’ятирічного плану корпорації. Тереза вважає, що, зі зростанням глобального використання Інтернет, росте й роль та відповідальність ICANN. Тереза Шинарт приступить до виконання своєї нової місії 16 вересня 2013 року.
CNNIC:
APEC підтримає Китай в розвитку багатомовної електронної пошти
Генеральний секретаріат організації Азійсько-Тихоокеанської економічної співпраці (АТЕС, APEC), що базується в Сінгапурі, заявив про підтримку діяльності Китайського інформаційного центру Інтернет (CNNIC ) з впровадження технології багатомовних повідомлень. Окрім того, АТЕС планує виділити спеціальні засоби та відповідні міжнародні ресурси для цієї роботи. На даний час міжнародні адреси електронної пошти, написані китайськими, російськими, корейськими, японськими чи іншими нелатинськими символами, мають обмеження у використанні. Причина цього – не повна готовність відповідних програмних засобів. CNNIC, як один із основних розробників міжнародних стандартів багатомовних повідомлень, активно збирає рекомендації з боку компетентних відомств (Академії наук Китаю, Міністерства промисловості та інформаційних технологій, Міністерства іноземних справ та ін.). Китайський реєстр проведе спеціальну зустріч з цих питань в рамках робочої групи APEC TEL 48, яка пройде на Гавайях у вересні 2013 року. CNNIC планує також за підтримки АТЕС організувати ряд заходів протягом 2014 року, метою яких буде подальше сприяння розгортанню багатомовної електронної пошти.
CENTR:
Академія CZ.NIC отримала акредитацію чеського МВС
Навчальний центр адміністратора чеського географічного домену верхнього рівня акредитовано Міністерством внутрішніх справ Чехії у якості навчального закладу. Тепер Академія CZ.NIC готова запропонувати ІТ-спеціалістам новий навчальний курс. На цей раз курс буде присвячено зовнішнім носіям даних. В лекційний цикл увійшли як технічні питання, так і правові основи використання фізичних носіїв інформації.
Digit.ru:
Російське відділення ISOC отримало офіційний статус
Міністерство юстиції РФ зареєструвало російське відділення міжнародної організації ISOC (Internet Society), яка займається питаннями розвитку Інтернет. До цього, 8 квітня поточного року, повноваження російських колег затвердив головний офіс ISOC.org. ISOC Russia Chapter здійснює свою діяльність як некомерційне "Інтернет товариство", членом якого може бути будь-яка організація або фізична особа. На даний час організацією уже сформовані органи управління та запущено офіційний сайт. Серед пріоритетних завдань російського відділення ISOC – розвиток інфраструктури Інтернет, гармонізація стосунків держави, суспільства і бізнесу в питаннях регулювання Мережі, розвиток її кириличного сегменту та системи Інтернет-адресації на російській мові. Російський ISOC планує активно підтримувати наукові та навчальні проекти, які орієнтовані на розвиток Інтернет, відзначають в організації.


0,179347 sec