.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

20.08.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: хто представлятиме Україну в GAC; "дошка понаши" CENTR; "батьки" ще в строю; .GOV заставив похвилюватися; що змінилось в .BY.

Dknii.gov.ua:
Голова Держінформнауки увійшов в склад GAC
Відтепер Володимир Семиноженко буде представляти Україну в Урядовому консультаційному комітеті (GAC) ICANN.

Посольство України в США отримало лист про це від уповноваженої ICANN з питань GAC Дженні Еллерс. Документ підтверджує внесення відповідних змін в офіційну сторінку комітету.

CENTR:
Росія та Іран - передовики доменної галузі
Про це свідчать підсумки липня 2013 року, які були опубліковані CENTR (Асоціація, що об’єднує реєстри переважно європейських доменів верхнього рівня).

Так, тільки у липні домен .RU збагатився 55-ма тисячами імен. Однак іранський домен .IR продемонстрував найвищі серед представників CENTR темпи приросту доменного простору країни - 2,84% за місяць.

Загальна кількість доменів, які зареєстровані членами Асоціації, на даний час перевищує 66 млн.

ARIN:
Не старіють душею ветерани
Одного із засновників Інтернет, автора та учасника багатьох новаторських проектів, "євангеліста" Google та невтомного борця за свободу Мережі - Вінтона (Вінта) Грея Серфа обрали головою ради опікунів організації ARIN. Про це повідомляється на офіційному сайті північноамериканського реєстру адрес та номерів Інтернет.

Попередник Вінта Серфа на цій посаді Тімоті Дентон склав свої повноваження 31 липня 2013 року проте залишився членом ради опікунів.

ArsTechnica:
Бережіть DNS
Домен .GOV, призначенням якого є забезпечення потреб державних структур США, 15 серпня зник з Мережі у зв’язку з помилковою інформацією про підпис DNSSEC.

Користувачі ззовні, які втратили можливість попасти на сайти держструктур США, були цим доволі шоковані, у той час, як всередині урядового "контуру" державні сайти були видимими як і раніше.

Команда, яка відповідає за функціонування .GOV, пришла до висновку, що причиною подібної ситуації стала неправильна настройка DNSSEC. Після виправлення помилки урядові сайти, як пише оглядач Шин Галахер, "чарівним чином" знову з’явились в Інтернет.

OPEN.BY:
.BY наводить порядок
Нові правила реєстрації доменних імен в Білорусі вступили в силу 15 серпня 2013 року.

Серед значних нововведень – поява можливості реєструвати домени через посередників. Крім того, відтепер імена, які співпадають з назвами зареєстрованих торгових знаків для товарів та послуг, зможуть отримати лише правовласники цих марок.

Від одного року до двох продовжено термін реєстрації та продовження реєстрації домену. Імена, що зареєстровані, але які фактично не використовуються фізичними або юридичними особами-реєстрантами, за рішенням адміністратора .BY можуть бути виключені з реєстра. Зате тепер адміністратор позбавлений від турбот, які завдають порушники доменного спокою: жалітися на них тепер можна буде лише реєстратору, причому лише за постановою суду.

 


0,180551 sec