.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

06.08.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: РФ отримала новий суд; блокування ресурсів в Россії; в Білорусі зміниться порядок реєстрації доменів; реєстр Малайзії закриється на свята...

Info.nic.ru:
Новий суд - інтелектуальний
В системі арбітражних судів РФ створено суд по розгляду питань з інтелектуальних прав. Він почав приймати позовні заяви та касаційні скарги з 3 липня 2013 року.

Цей суд розглядає у межах своєї компетенції справи по суперечкам, пов’язаним з захистом інтелектуальних прав у якості суду першої та касаційної інстанції.

Доменні суперечки, в принципі, не підпадають під категорію справ, які цей суд розглядає у якості суду першої інстанції. Проте, він здійснює розгляд справ про захист виключних прав. При цьому, як і раніше, в ролі судів першої інстанції в доменних суперечках виступають арбітражні суди суб’єктів Російської Федерації.

http://www.forbes.ru
"Чорний" серпень Рунету
В Російскій Федерації вступив в силу "Закон про захист інтелектуальних прав в Інтернет". Він закріпляє правові підстави для обмеження доступу до ресурсів, які розповсюджують матеріали з порушенням авторських прав. Закон також встановлює межі відповідальності транспорт- та контент-провайдерів.

Mail.ru Group, Яндекс, Google Росія, Ozon.ru, Афіша-Рамблер-СУП, Асоціація Інтернет-видавців та ряд інших організацій та компаній різко виступили проти норми закону, яка передбачає можливість блокування інтернет-ресурсів.

ByBanner.com:
Білорусь наведе порядок
Нова інструкція про порядок реєстрації доменних імен в .BY вступить в силу з 20 серпня 2013 року.

Зміни, закладені в документі, направлені на боротьбу з кіберсквоттерами, посилення захисту прав власників товарних знаків та на удосконалення користувацьких сервісів. Також з 1 до 2 років буде збільшено термін (пере)реєстрації доменних імен. Посилиться контроль за відповідністю та актуальністю даних Whois і реального користувача домену.

Ще одне помітне нововведення майбутніх правил - введення поняття "посередник". Це юридична, або фізична особа, яка на підставі договору з реєстратором має право надавати послуги з реєстрації (перереєстрації) доменних імен в .BY. Правда, відповідальність за їх, посередників, дії ляже на реєстраторів.

MYNIC.MY:
Кінець Рамадана: домени почекають
На честь святкових днів, якими завершується священний місяць мусульман Рамадан, адміністрація домену .MY попередила своїх клієнтів про те, що 8 та 9 серпня компанія працювати не буде.

"Бізнес відновиться у звичайному режимі уже 10 серпня", - говориться на офіційному сайті компанії. Її керівництво дякує користувачам за розуміння і вітає зі святом.

 


0,186210 sec