.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

02.07.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: Whois перетвориться на ARDS; італійське "полювання за іменами"; боротьба з фальшивими ліками в Інтернеті; домени культурних товариств стають популярнішими...

TechEYE:
Камо грядеши, Whois?
На сервіс Whois, призначений для збору, обробки та зберігання відомостей про реєстрантів доменних імен, очікують кардинальні зміни. Корпорація ICANN повідомила, що замість "морально застарілого" Whois з’явиться нова послуга під назвою ARDS (Aggregated Registration Data Services).

На думку робочої групи ICANN, ARDS дозволить спростити процес виявлення кіберзловмисників, і при цьому краще захищати права реєстрантів на недоторканність приватного життя. Передбачається також, що ARDS дозволить реєстрам та реєстраторам скоротити витрати, які зараз вони вимушені виділяти на підтримку роботи сервісу Whois. За задумом, новий сервіс буде централізованим. Доступ до даних, які будуть зберігатися в ARDS, буде дозволено лише за умови авторизації. Це і додатковий захист від спаму, і можливість надавати користувачам різного рівня інформацію різної деталізації. Окрім того, це забезпечить захист від незаконного використання інформації про власників доменних імен, оскільки більше не буде анонімних запитів. За різними оцінками, запуск ARDS слід очікувати через декілька років.

NIC.IT:
Італійський реєстр ввів послугу Droptime
Відсьогодні користувачі, які цікавляться італійськими доменами, що очікують на вилучення з бази реєстру, зможуть отримувати інформацію про них на регулярній основі. Щоденно опівночі Nic.IT буде публікувати списки доменів, чий термін реєстрації збігає у день, який настає.

Передбачається, що, з появою нового сервісу, користувачам буде простіше знаходити і оперативно реєструвати доменне ім’я, яке відповідає їх потребам. Слід зазначити, що ця функція стала можливою завдяки використанню протоколу EPP.

Domainnews:
"Тиждень дій в Інтернет" наносить удар по торгівцям фальшивими ліками
Міжнародна правоохоронна група виявила 9600 доменів, пов’язаних з розповсюдженням контрафактних медичних препаратів.

В рамках таких заходів удосконалюється координація спільних дій різних відомств по боротьбі з онлайн-торгівлею та розповсюдженням контрафактної та потенційно незаконної медичної продукції. Тільки в цьому році з 18 по 25 червня спільними зусиллями федеральних контрольних органів США, кримінального розшуку, прокуратури штату Колорадо виявлено та закрито 1677 сайтів нелегальних веб-аптек.

В рамках операції під кодовою назвою "Пангея", зокрема, було розкрито організовану злочинну мережу "Канадська аптека". На її сайтах було розміщено сфальшовані ліцензії та сертифікати, у тому числі - на придбання наркотиків.

INFO.NIC.RU:
Москва обзавелась .MOSCOW, Татарстану дістався .TATAR
Відповідні заявки на New gTLD були схвалені корпорацією ICANN. Обома московськими доменами (другий з них - .МОСКВА) буде керувати Фонд сприяння розвитку технологій та інфраструктури Інтернет (FAITID). Початок реєстрації доменних імен в .MOSCOW очікується уже в першій половині 2014 року, а в кириличному, ще раніше – наприкінці 2013-го.

.TATAR буде адмініструватися Координаційним центром регіонального домену Республіки Татарстан (КЦРТ). Реєстрація доменних імен в ньому буде доступною для представників татарської мовно-культурної спільноти зі всього світу. У даному сенсі, "спільний татарський дім" буде створено за прикладом доменів Каталонії, Уельсу та інших.

 


0,184665 sec