.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

19.06.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: Хай живе мережевий нейтралітет; .AU став безпечнішим; Бельгія обзавелась IDN; старі домени - як старе вино; вийшла нова версія сервера BIND...

EUROPA.UA:
Євросоюз обрає цифрову свободу
Цього літа в Євросоюзі настане ера мережевого нейтралітету. Про це заявила відповідальна за цифрові технології в ЄС Нілі Кроес.

Це означає, що усі Інтернет-провайдери повинні будуть без обмежень пропускати будь-який трафік. Їм також буде заборонено блокувати або сповільнювати роботу окремих сервісів. Єврокомісар підкреслила, що пріоритетом в цьому питанні є права європейських громадян.

Передбачається, що необхідні документи для введення нових правил будут підготовлені уже цього літа.

WWHOIS:
Безпека по-австралійськи
Злам ірландського реєстру, в результаті якого зловмисники переадресовували запити користувачів, які ними надсилались на google.ie и yahoo.ie, на шахрайські сайти, став причиною занепокоєння багатьох спеціалістів доменної індустрії. Так, в географічному домені першого рівня .AU його реєстром, компанією AusRegistry, було введено безпрецедентні заходи безпеки, які забезпечують захист сайтів від різного роду атак, “угону” доменів, а також від помилок технічного персоналу.

Сервіс називається .AULockdown. Він дозволяє реєстр анту доменного імені забороняти автоматичні зміни даних в реєстрі на рівні реєстраторів. Усі дії такого характеру можуть бути виконані лише при умові проходження аутентифікації.

DNS.BE:
Бельгійський домен запровадив IDN
За перші півгодини з моменту початку реєстрацій доменів на французькій, німецькій та голландській мовах користувачі "розібрали" понад три тисячі імен. На вечір цього ж дня в бельгійському домені уже нараховувалось 5,3 тис. IDN. Причому майже 80% з них були зареєстровані користувачам з Бельгії.
OPENNET:
Отримайте свіжий BIND
Консорціум ISC - розробник серверної системи BIND – представив ґрунтовне оновлення свого проекту. Нова версія відрізняється переходом на нову внутрішню архітектуру, оформленням більшості задач у вигляді окремих модулів, підвищеною стійкістю до DoS атак. Розібратися в особливостях оновлення цього серверу в деталях допоможе OpenNet - тим більше, що концепція нововведень проілюстрована досить наочно.

 


0,185940 sec