.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

30.04.2013 Дайджест доменних подій

В цьому випуску: пакет новин від ICANN; 5 тис. доменних суперечок; мільйони за ім’я; домени не тільки створюються, але й зникають...

ICANN:
"Чий щит на воротах Царграду"...
Програма глобалізації ICANN в дії: відкрито офіс в Стамбулі. Він буде відповідати за роботу корпорації в європейських країнах. Планується, що наступною точкою присутності стане Сінгапур.

Цікаво також і те, що ICANN обрала Стамбул не тільки заради якісних комунікацій, географічної та історичної близькості Туреччини як до Європи, так і до країн близького сходу. Представники корпорації зазначили, що в місті чимало молодих спеціалістів, які можуть стати резервом ICANN.

Повноформатний запуск офісу заплановано на 1 червня поточного року. Очолить його Девід Олів (віце-президент ICANN).

"Известия"
Не за паспортом, а за телефоном або e-mail
ICANN готовить зміни правил реєстрації доменів: ідентифікація особи реєстранта буде вимагати обов’язкового від нього вказати номер телефону або адреси електронної пошти. Передбачається, що ця вимога не буде стосуватися географічних доменів верхнього рівня.

Документ на цю тему знаходиться в стадії підготовки і після її завершення його буде оприлюднено для публічного обговорення на сайті ICANN. Про це повідомив російському виданню "Известия" віце-президент корпорації в СНД та Східній Європі Вені Марковскі.

DomainNameWire
Майже 5 тис. доменних суперечок в 2012 році
Національний Арбітражний Форум (National Arbitration Forum - NAF) в 2012 році розглянув 2 тис. позовів в рамках єдиної політики вирішення доменних суперечок (UDRP), що на 1% менше, ніж у 2011 році. Про це NAF повідомив в офіційному звіті за минулий рік. У той же час, згідно з повідомленням Всесвітньої організації інтелектуальної власності, організацією зареєстровано 2,8 тис. випадків порушень (для порівняння: у 2011 році було зафіксовано 2,7 тис. скарг).

NAF та ВОИС є найбільшими у світі організаціями, які здійснюють розгляд доменних суперечок. Таким чином, загальна кількість "кейсів", які були розглянуті ними на протязі року зросло на 2% у порівнянні з 2011 роком і досягла 4,8 тис.

"Комсомольская правда"
VK.COM – найдорожче доменне ім’я Рунета
Вартість доменного імені vc.com, яку розрахували спеціалісти компанії "Окей Аналітикс" склала 5,56 млн доларів. За їх оцінкою, домен, який належить російській соціальній мережі "ВКонтакте", є найбільш дорогим серед російських сайтів. На другому місці знаходиться домен порталу "Комсомольської правди" - KP.RU, який на даний час оцінюється в 3 млн доларів. Майже таку ж суму, але трішки меншу, аналітики "нарахували" для доменного імені GOV.RU, яке зайняло третю позицію в цьому рейтингу.
Domain News Journal
В першому кварталі кількість доменних угод дещо знизилась
В першому кварталі 2013 року розмір доменного ринку в грошовому еквіваленті склав 21,8 млн доларів, що на 3% менше, ніж в аналогічному періоді минулого року, - свідчать дослідження, які були проведені виданням Domain News Journal.

Перший квартал цього року не відзначився семизначними цифрами угод. За три місяці було зареєстровано лише 9 шестизначних операцій, жодна з яких не перевищила півмільйона доларів. Найдорожчим купленим доменом став booker.com, який було продано за 375 тис. доларів, а всі дев’ять шестизначних угод разом склали 1,83 млн доларів, що набагато менше суми, яка була отримана за найдорожчий домен в 4-му кварталі - investing.com (2,45 млн доларів) і практично досягає рівня сумарної вартості двох найдорожчих доменів, проданих у першому кварталі 2012 року - personalloans.com и silver.com (1 млн доларів та 875 тис. доларів відповідно).

UNA:
Цілий домен зникне з карти доменного світу
Університет Нідерландських Антильських островів (UNA) , адміністратор географічного домену першого рівня .AN повідомив про його ліквідацію найближчим часом.

В останній день жовтня поточного року реєстр видалить дані про імена в цьому домені, а 31 жовтня 2014 року він зникне з кореневого (root) домену.

Цей процес пов’язано з тим, що держава Нідерландські Антильські острови в 2010 році перестала існувати. Вона розділилась на незалежні держави Сент-Мартін (.SX) та Кюрасао (.CW).

 


0,207692 sec