.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

23.04.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: домени необхідно своєчасно продовжувати; четверть мільярду імен; .search без крапки; чим більше законів – тем гірше; ISOC-осередок "родився" в Росії...

Domain Name Wire
Не забудьте продовжити свій домен!
У п’ятнадцяти компаній зі списку Fortune 100 термін дії їх доменних імен спливає в поточному році, - виявило видання Domain Name Wire. Серед них і такі відомі нашим користувачам компанії, як American Express, Coca-Cola та Johnson & Johnson. Останній випадок з Regions Bank, який знаходиться в списку Fortune 500, досить наглядний. Термін реєстрації доменного імені цього банку закінчився в середині квітня, саме на вихідні, в результаті чого тисячі клієнтів не змогли здійснювати онлайн-банківські операції.

Крім того, закінчення терміну реєстрації та переведення домену в автономний режим означає, що співробітники компанії не зможуть отримувати і відправляти електроні повідомлення. Для подібних компаній така ситуація загрожує втратою управління. І чим довше буде вирішуватись питання про продовження домену, тим більшої шкоди може завдати подібна неуважність.

Verisign
В світі чверть мільярду доменних імен
Загальна кількість реєстрацій доменних імен в останньому кварталі 2012 року подолало відмітку в чверть мільярду, і досягла 252 млн. Згідно з останнім дослідженням Verisign "Domain Name Industry Brief", за рік кількість доменних імен в Інтернеті збільшилась на 26,6 млн (11,8%). В четвертому кварталі минулого року кількість реєстрацій зросла на 6,1 млн (2,5%).

Найбільш вражаючі темпи зростання реєстрацій спостерігались в національних доменах верхнього рівня. Загальна кількість реєстрацій в 280 національних доменах (у тому числі й інтернаціоналізованих), які існували на кінець минулого року, на сьогодні складає 110,2 млн. Зростання склало 5% за квартал і 21,6% за рік.

В чотирьох національних доменах верхнього рівня кількість реєстрацій збільшилось більш ніж на 4% у порівнянні з результатами попереднього кварталу. Це домени Китаю, Такелау, Індії та Росії.

В .COM и .NET, двух доменах верхнього рівня, в яких здійснює реєстрації компанія Verisign, кількість доменних імен сягнула в загальному 121,1 млн, збільшившись за рік на 6,4%. З них 106,2 млн реєстрацій припадає на домен .COM, ще 14,9 млн - на .NET. 21 млн реєстрацій, що залишилися, охоплюють усі інші gTLD, в тому числі .ORG, .BIZ, .PRO та інші.

Найбільшими доменами за кількістю імен є .COM, .DE (Німеччина), .NET, .TK (Такелау), .UK (Велика Британія), .ORG, .CN (Китай), .INFO, .NL (Нідерланди) і .RU (Росія).

ccTLD.RU:
Чим більше законів – тем гірше
Нові законодавчі ініціативи погіршують ситуацію в інтернет-галузі, вважають учасники російського форуму "РИФ+КИБ 2013", який відбувся на минулому тижні у Підмосков’ї.

При цьому досить часто закони у цій сфері приймаються без належної експертної оцінки їх наслідків. Професіонали від Інтернет радять законодавцям більш серйозно ставитися до цієї області роботи та залучати до неї тих, хто дійсно знається на функціонуванні електронної "нервової системи" світу.

ISOC:
Російський осередок визнаний ISOC
Міжнародна організація Internet Society, яка приділяє значну увагу питанням свободи слова і управління Інтернет, зареєструвала російське відділення (ISOC Russia Chapter). Воно створене для того, щоб оперативно вирішувати актуальні питання, пов’язані з розвитком Інтернет в країні.

В Україні також ведеться робота по створенню підрозділу ISOC.

lenta.ru
Google хоче безточечний домен search
Компанія Google хоче перетворити домен .search, на який вона раніше подала заявку, в без крапковий домен http://search/. В листі, який компанія надіслала на адресу ICANN, Google підкреслює, що вона не планує використовувати домен тільки для своїх потреб. Навпаки, компанія пообіцяла перенаправляти запити з нього на пошукові сервіси за вибором користувача.

Раніше ICANN висловилась проти без крапкових доменів. З точки зору організації, такі адреси можуть виявитися недоступними для деяких користувачів.

 


0,178595 sec