.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

25.02.2013 Дайджест доменних подій

В черговому випуску: "Майстерня-8" в Харкові; влітку IDN з’являться в Бельгії; в захисті .EDU виявлено проблеми; дослідження попиту на нові домени НГО; Узбекистан: гонитва за "круглим" доменом...

"Хостмайстер":
Восьма "Майстерня нових технологій" відбулась в Харкові
Реєстр домену .UA компанія "Хостмайстер", Державна агенція з науки, інновацій та інформатизації, НТУ "Харківський політехнічний інститут" і Українська асоціація спеціалістів інформаційних технологій організували чергову регіональну зустріч в "Майстерні нових технологій". На цей раз - у Харкові.

Захід було присвячено таким сучасним Інтернет-технологіям як IPv6, DNSSEC та інші. В рамках восьмої "Майстерні" прозвучали виступи Світлани Ткаченко ("Хостмайстер"), Олександра Телятникова ("НетАссист"), експерта Вадима Гарбуза, адміністратора домену .UA Дмитра Кохманюка.

В заході також взяли активну участь представники харківських компаній, у тому числі, спеціалісти компанії "Укрнеймс" Олександр Лобода та Дмитро Лагоза.

Напередодні зустрічі в "Майстерні нових технологій" представники реєстру домену .UA запросили харківських реєстраторів доменних імен обговорити актуальні проблеми та перспективи розвитку доменного ринку в Україні.

DNS.BE:
Бельгія запустить IDN
В бельгійському домені .BE з 11 червеня 2013 року відкриється реєстрація багатомовних доменних імен (IDN) з використанням усіх нестандартних знаків та символів французького, німецького та голландського алфавітів, а також деяких символів датської, фінської і шведської мов.

Процедура реєстрації IDN в .BE та її ціна нічим не буде відрізнятись від умов реєстрації звичайних доменів.

Educase.edu:
Дірки у захисті .EDU
Компанія Educase - адміністратор домену .edu- призупинила дію паролів усіх своїх клієнтів та рекомендувала змінити їх. Це було викликано виявленням дефекту в системі безпеки, використовуючи який, зловмисники могли отримати доступ до цих паролів.

Educase пішла на такі заходи після того, як було виявлено злам сайту Массачусетського технологічного інституту, який розміщено в домені .EDU.

Інфоцентр RU-CENTER:
Додаткові домени для організацій
Реєстр домену .ORG, компанія PIR, пропонує неурядовим організаціям вже зараз подати попередні заявки на домени .NGO та .ONG.

Попередня реєстрація безкоштовна і, зазвичай, відіграє роль маркетингового інструменту, який дозволить адміністрації домену завчасно познайомитися з майбутніми клієнтами. При цьому PIR не планує запускати домени .NGO або .ONG раніше 2014 року.

ccTLD.UZ:
Спіймати ювілейний домен
Захоплюючу гру запропонував користувачам Узбекистану реєстр домену країни - ccTLD.UZ. В зв’язку з наближенням чергового "круглого" числа доменних імен адміністрація домену започаткувала конкурс "Спіймай 16-тисячний домен!"

У якості головного призу призначено WiFi-роутер. Щоб поборотись за нього, учасник конкурсу повинен "вловити" момент появи 16-тисячного домену на сторінці статистики та підтвердити свій здобуток знімком екрану (скріншотом).

Перший користувач, який надішле таке зображення на форум uForum, стане переможцем конкурсу.

Переможця визначить адміністрація домену .UZ. Ймовірно, що число "16 тис." не один раз з’явиться на сторінці реєстру, оскільки можливі коливання кількості доменів, але переможним буде вважатись лише перший скріншот, який буде опублікований на форумі. У випадку розбіжностей, окрім часу публікації на форумі може бути врахований час, коли було зроблено скріншот.

Судячи зі статистики ccTLD.UZ, очікувати на переможця залишилось не довго.

 


0,183106 sec