.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

14.08.2012 Дайджест доменних подій

У випуску: .POSTскриптум; доменні успіхи Казахстану та Бразилії; Akamai звітує про мережеві досягнення БРІК; ICANN позбавила ліцензії одного з творців DNS Changer...

ICANN:
Пошта матиме .POST ICANN делегувала Всесвітньому Поштовому Союзу (UPU) домен .POST, що зарезервований з 2009 року.

UPU також надіслав до ICANN запит на реєстрацію дволітерних піддоменів для країн-учасниць союзу. На думку спеціалістів, заслуговує уваги той факт, що .POST з моменту свого офіційного запуску отримав сертифікат DNSSEC.

Newsakz:
У домені .KZ зареєстровано понад 75 тис. імен Сьогодні домен .KZ нараховує понад 75 тисяч імен. Для доменного ринку цієї країни - це чимале зростання кількості, з огляду на те, що ще два роки тому - їх було всього 48 тисяч.Registro.BR:
А в сонячній Бразилії... У бразильському національному домені нещодавно зареєстровано тримільйонне ім'я. Відтепер .BR посідає третє місце серед ccTLD за обсягом реєстрацій.

Реєстр домену у зв'язку з цим повідомив, що більшість бразильців реєструють імена і створюють сайти в національному домені. Варто зазначити, що збільшення кількості реєстрацій зумовлено, зокрема, впровадженням DNSSEC та появою декількох вузькоспеціалізованих доменів другого рівня - таких як .B.BR для банківських установ, .JUS.BR для юридичних компаній та .LEG.BR для урядових структур.

Akamai:
Домени БРІКа Одна із провідних контент-компаній світу Akamai оприлюднила звіт, згідно з яким тільки за перший квартал 2012 року кількість IP адрес, які використовують замовники Akamai Intelligent Platform, збільшилася на 6%.

Притім, минулого року приріст становив 14%. Сьогодні їх кількість перетнула "містичний" рубіж у 666 млн (за результатами досліджень у 238 країнах).

Близько 66% всіх нових IP "взяли" Китай, Бразилія та Росія. Тим часом все більше і більше компаній включають підтримку IPv6 для своїх ресурсів та користувачів.

FERRA.RU:
"Відрахований" за ботнет ICANN позбавила ліцензії російську компанію-реєстратора NameForName. Ця фірма свого часу самостійно отримала акредитацію ICANN для роботи з доменами .COM та .NET.

Причина відкликання реєстраторських прав полягає в тому, що одного із керівників компанії, обвинуваченого у справі про троянську програму DNS Changer, розшукує ФБР. Ця програма надавала можливість "розкручувати" сайти шляхом зараження комп'ютерів. У результаті було створено мережу з "хворих" машин.

Користувачі останніх, роблячи запит на необхідні сайти, через фальшивий DNS-сервер потрапляли на сайти-фальшивки. ФБР вважає, що протягом останніх декількох років зламувачі заразили понад 4 млн комп'ютерів у сотні країнах.

Шестеро із семи учасників афери (жителі Естонії російського походження) затримані минулого року, а сьомий - все ще знаходиться у розшуку. До речі, один із заарештованих - екс-керівник фірми EstDomains, яку позбавили ліцензії у 2008 році.


0,351552 sec