.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

08.05.2012 Дайджест доменних подій

У випуску: Whois.UA змінив кодування; новий етап полтавського EPP-проекту; New gTLD знову "зависла"; у фокусі - кіберзахист; .UZ виповнилося 17 років, .BY - 18...

"Хостмайстер":
Whois.UA змінив кодування Під час вдосконалення роботи сервісу whois.ua спеціалісти компанії "Хостмайстер" з 4 травня 2012 року змінили кодування виводу його даних. З цього моменту результати запиту до серверу whois.ua, що передаються по протоколу whois (порт 43), видаються у кодуванні UTF-8. Раніше для цього використовували KOI8-U. Спеціалісти компанії підкреслюють, що зміна кодування - це перший етап перетворення сервісу whois. Це - лише частина заходів, спрямованих на гармонізацію сервісів усіх публічних доменів, уніфікацію форматів видачі даних, а також правил та протоколів роботи доменної інфраструктури."Хостмайстер":
Новий етап полтавського експерименту Підведені підсумки першого етапу пілотного проекту впровадження протоколу реєстрації EPP у доменах poltava.ua та pl.ua. Під час проведення цього етапу виявлено слабі місця та відшліфовано процедури взаємодії реєстранта-реєстратора-реєстру, а також змодельовано різноманітні ситуації життєвого циклу доменів. Все це стало можливим саме завдяки інтенсивній діяльності спільних робочих груп, яка, насамперед, дозволила консолідувати думки доменних реєстраторів. Другий етап пілотного проекту стартує 1 червня 2012 року. Зі списком реєстраторів - учасників полтавського проекту - можна ознайомитися на сайті "Хостмайстера".Інфоцентр RU-CENTER:
Прийом заявок на New gTLD все ще не завершено Закриття прийому заявок на нові домени верхнього рівня, запланованого ICANN на 30 квітня 2012 року, знову не відбулося. Президент корпорації Род Бекстром повідомив, що плани ICANN у цьому напрямку в жодному разі не зміняться, незважаючи на перенесення строків. Так, зокрема, планується оголосити інформацію про заявки наприкінці червня на конференції ICANN у Празі (24-29 червня). Він також заявив, що знайдено причини збою системи реєстрації заявок TAS, і в даний момент спеціалісти корпорації з'ясовують, хто і чиї заявки зміг випадково побачити у результаті цього збою. До речі, у зв'язку із закінченням строку повноважень Рода Бекстрома наприкінці червня поточного року ім'я нового президента ICANN буде названо також у Празі. На сьогоднішній день, за інформацією корпорації, отримано близько 2 тис. заявок на нові gTLD, а "казна" ICANN тим самим збагатилася на третину мільярда доларів США.ccTLD.RU:
"Російський форум з управління Інтернетом" присвячено питанням безпеки Координаційний центр російського домену (КЦ) за підтримки Міністерства зв'язку і масової комунікації РФ проводитиме третій "Російський форум з управління Інтернетом". Він відбудеться 14 травня 2012 року в рамках виставки "Зв'язок-Експоком-2012". У центрі уваги цьогорічного заходу - питання інформаційної безпеки (ІБ): протистояння кіберзлочинності, дотримання авторських прав та захист інтелектуальної власності. Провідні експерти в області безпеки з управління "К" МВС РФ, Інтерполу, Глобального центру кібербезпеки (GCSEC), Internet Society (ISOC), компаній та міжнародних груп, що займаються питаннями ІБ, братимуть участь у роботі форуму. Також очікується виступ Джефа Мосса, віце-президента ICANN з питань кібербезпеки, та проведення ряду майстер-класів.ccTLD.UZ:
Узбецький домен за 17 років: досягнення та перспективи Домену .UZ виповнилося 17 років. Спільна прес-конференція Агентства зв'язку та інформатизації Узбекистану, Центру "Uzinfocom" й журналу infoCOM.UZ" була присвячена нинішньому стану та планам подальшого розвитку домену. .UZ делеговано Узбекистану 29 квітня 1995 року. Наприкінці березня 2012 року в домені було 14 тис. імен. Управляння доменом здійснює Центр "Uzinfocom". Сьогодні в країні - шість офіційних реєстраторів. Протягом останнього періоду "Uzinfocom" впровадив декілька сервісів: розсилка CMC та електронних повідомлень користувачам для запобігання випадків втрати доменів, сервіс "whois" за допомогою CMC, "Персональний кабінет" для реєстрантів, мобільна версія сайту cctld.uz, а також desk.uz - контроль строку життя доменів .UZ. Нещодавно спрощено процедуру трансферу доменів між реєстраторами, а також деякі інші функції. У майбутньому "Uzinfocom" планує ввести оформлення заявки на реєстрацію домену в он-лайн режимі з можливістю вибору реєстратора. Крім цього, ймовірно, до співпраці буде залучено декілька нових реєстраторів.TUT.BY:
Байнету - 18 років Білоруський географічний домен верхнього рівня .BY відзначив 18-річчя. Він був делегований корпорацією ICANN 5 травня 1994 року. На сьогоднішній день у домені - більше 55 тис. імен. Hoster.by, технічний адміністратор зони .BY та провідний реєстратор доменних імен Білорусі, оголосив конкурс на кращу візуалізацію домену. Логотип - переможець буде розміщено на офіційному сайті адміністрації .BY та використано в промо-продукції hoster.by. Для участі в конкурсі свій варіант логотипа .BY необхідно відправити на e-mail: [email protected]; новини проекту можна відслідковувати у відповідних групах "Вконтакте" та Facebook. Підведення підсумків конкурсу відбудеться у середині червня 2012 року.


0,353301 sec