.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

17.04.2012 Дайджест доменних подій

У випуску: New gTLD отримали ще один строк ; AFNIC потребує міжнародної підтримки; Росія претендує на нові домени; adult-домени розмножуються; скільки коштуватиме .BLOG; .AZ матиме нові правила.

ICANN:
Продовжено строк прийому заявок на нові домени Корпорація ICANN продовжила прийом заявок на нові домени верхнього рівня в рамках програми New gTLD до 23:59 UTC 20 квітня 2012 року (спочатку кінцевою датою було визначено 12 квітня). ICANN прийняла таке рішення з огляду на серйозний збій у роботі програмного забезпечення системи подання заявок (TAS). Після тестування TAS із внесеними корективами її робота відновлюється 17 квітня. Однак корпорація поки що не повідомила про перенесення планової дати публікації списку заявлених доменів (30 квітня 2012 року). Після цього ICANN планує відвести ще два місяці на збір заперечень зі сторони інтернет-спільноти та офіційних представників держав, поданих до корпорації. Первинна оцінка заявок проходитиме з 12 червня. Делегування затверджених доменів планується розпочати 1 грудня 2012 року.AFNIC:
Французький реєстр потребує підтримки інтернавтів AFNIC - реєстр .FR та доменів декількох французьких територій - запропонував свою кандидатуру для 11 нових доменів верхнього рівня, що відповідають всьому списку володінь країни. Асоціація проводить кампанію громадської підтримки. Так, в офіційному зверненні говориться про те, що AFNIC успішно виступає в якості реєстру доменів .FR, .RE (о-в Реюньйон), .PM(Сент-П'єр та Мікелон), .TF (французькі південні та антарктичні території), .WF (Уолліс і Футуна) та .YT (Мейотт) з 1998 року. Глава AFNIC Жан-П'єр Дардайрол на днях заявив, що асоціація намагається розширити свою практику, надаючи кожній категорії суб'єктів ринку відповідні можливості. Він звернувся до французької (і не тільки) інтернет-спільноти з проханням продемонструвати довіру до реєстру. Ті, хто бажає взяти участь у цій кампанії, можуть зайти на спеціальний сайт. Там необхідно натиснути кнопку "je soutiens !"(я підтримую!) та заповнити веб-форму з особистими даними. Схоже на те, що заклик "Allons, enfants de la patrie!.." знову актуальний.FAITID:
В ICANN подана заявка на домени .MOSCOW та .МОСКВА Про це повідомив Фонд сприяння розвитку технологій та інфраструктури Інтернету. Створення доменів .MOSCOW та .МОСКВА на офіційному рівні підтримано урядом Москви. Експертну оцінку забезпечила компанія Sedari, технічна частина заявок готувалася у партнерстві з консорціумом ISC. Ініціатор проекту - національний реєстратор доменів RU-CENTER. Перспективи розвитку доменів .MOSCOW та .МОСКВА, а також інших російських ініціатив в рамках New gTLD будуть обговорюватися на конференції РІФ+КІБ 2012 (18-20 квітня 2012 року). Слід також зазначити, що компанія "Російські імена" за підтримки Ru Center, Координаційного Центру домену .RU та FAITID подала заявку на реєстрацію домену .РУС. Його призначення - "просування мови, культури та самобутності світового російськомовного співтовариства". Крім цього, фонд "Розумний Інтернет", створений КЦ, звернувся в ICANN з запитом про створення домену .ДЕТИ.ICM Registry:
"Дорослих" доменів буде більше? Адміністратор домену .XXX, компанія ICM Registry, подала заявки в ICANN ще на декілька аналогічних доменів верхнього рівня. Це, зокрема, .PORN, .SEX та .ADULT. За кожний документ компанія оплатила внесок у розмірі $185 тис. Схоже на те, що ICM Registry має намір отримати чималий дохід на людських пристрастях.Інфоцентр RU-CENTER:
Мабуть, матимемо домен .BLOG У всякому разі, заявку на нього подають дві компанії з Колумбії та Малайзії. На їх думку, такий домен може стати "простором свободи слова та інформації". З урахуванням того, що наприкінці минулого року в Інтернеті було 181 млн блогів, надії на популярність домену .BLOG - цілком виправдані. Експерти вважають також, що домен .BLOG, ймовірно, буде виставлений на аукціон та оцінений у восьмизначну суму.Mincom.gov.az:
В Азербайджані будуть нові доменні правила Координаційна рада з питань розвитку Інтернету при Міністерстві зв'язку та інформаційних технологій Азербайджану провела зустріч з представниками декількох сервіс-провайдерів країни. Під час засідання обговорено рішення, прийняті на нещодавній асамблеї ICANN. Також визначено основні задачі Форуму з управління Інтернетом (IGF), який відбудеться у Баку в листопаді 2012 року. Крім цього, учасники зустрічі обмінялися думками з проекту "Правил реєстрації та використання доменів верхнього рівня з кодом країни в Азербайджанській Республіці". Проект, підготовлений Координаційною Радою, отримав загальне схвалення. Детальне обговорення даного документу планується провести під час наступного засідання Ради.


0,361826 sec