.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

30.01.2012 Дайджест доменних подій

У випуску: незабаром День захищеного Інтернет; IPv6 на тиждень; .COM перейшов рубіж у 100 млн.; як буде .COM китайською; кому довірили Москву; IDN: Франція думає, Сербія робить.

SafeInternetDay:
Світ готується до Дня захищеного Інтернет Safer Internet Day - одна із знакових подій у календарі онлайн-безпеки, яку започатковано у 2004 році за ініціативою загальноєвропейського проекту SafeBorders. Сьогодні більше ніж 70 країн шести частин світу відзначають Safer Internet Day (SID). Цьогорічний День захищеного Інтернет (SID) запланований на вівторок, 7 лютого, і його гасло - "Відкрийте для себе світ цифрових технологій разом і безпечно". Передбачається, що не тільки батьки навчать дітей розумної та захищеної роботи в Інтернетi, а й молоді люди допоможуть своїм бабусям та дідусям грамотно й безпечно використовувати глобальну Мережу.RIPE NCC:
Латинська Америка проведе тиждень IPv6 Регіональний тиждень IPv6 (Regional IPv6 Week) з 06 по 12 лютого 2012 року організовано з метою проведення скоординованого випробування спільної роботи за новим Інтернет-протоколом. До співпраці запрошені ISP, контент-провайдери, окремі веб-сайти, а також звичайні користувачі. Вже відомо, що у Тижні візьмуть участь такі компанії як Globo, KingHost, Telefonica, Terra, UOL, USP та багато інших. Ця регіональна ініціатива виникла в Бразилії і невдовзі об'єднала безліч партнерів майже з усіх країн Латинської Америки і Карибського басейну. Втім, будь-хто з будь-якої точки планети може взяти участь у тестовому тижні.DomainTools:
У домені .COM вже понад 100 млн. доменів Компанія DomainTools - оператор та аналітик доменного бізнесу - підрахувала, що кількість доменних імен у .COM перейшла рубіж у сотню мільйонів. Незважаючи на те, що ще 26 січня у цьому домені налічували 99 млн. імен, вже протягом наступної доби їх чисельність зросла на 22 тис. Фахівці DomainTools додали до них ще й кількість доменів, що звільняються, (майже 2 млн.), і 400 тис., так званих, чорних доменів. До останніх належать домени, що не мають відповідних NS-записів, тобто неделеговані.Інфоцентр RU-CENTER:
Більше доткомів, хороших і різних VeriSign - реєстр домену .COM - заявив про свій намір подати заявки на 12 доменів верхнього рівня в рамках програми New gTLD. Більша частина з них - це аналоги домену .COM національними мовами, - фактично, IDN. Про це повідомив віце-президент і генеральний директор одного з відділень компанії VeriSign Пет Кейн на конференції для інвесторів. Зокрема, у домені .COM з'являться двійники японською, корейською (хангиль), китайською, арабською мовами, кирилицею та івритом. Представники компанії зазначили, що VeriSign обрано адміністратором майбутніх доменів декількома брендами, що мають намір брати участь в New gTLD. Прозвучало також припущення, що у 2012 році слід очікувати від 1000 до 1500 заявок на нові домени верхнього рівня.Circled:
Росія довірила Москву компанії Sedari Російська неприбуткова організація Фонд сприяння розвитку технологій та інфраструктури Інтернет (FAITID) залучила до процесу підготовки заявки на нові домени верхнього рівня .МОСКВА і .MOSCOW консалтингову компанію Sedari. Генеральний директор Sedari д-р Ліз Уільямс зазначила: "Попри те, що Росія дуже обережна в підході до IDN в рамках програми нових TLD, Фонд довірив нам один з найважливіших національних активів - перше з міських доменних імен і відповідний IDN. FAITID - велика організація, в якій достатньо досвідчених і повних ентузіазму фахівців, які згодом запропонують москвичам цікаві домени другого рівня". Проект нових столичних імен отримав підтримку уряду Москви. А під час он-лайн та оффлайн-опитування за нього проголосувало понад 17 тис російських користувачів Інтернет. Дмитро Бурков, член правління FAITID, заявив: "Ми вибрали Sedari нашим стратегічним партнером при створенні .МОСКВА і .MOSCOW, оскільки ця компанія володіє досвідом і знаннями з питань процедур ICANN. Це - запорука того, що разом ми зробимо проект московських доменів верхнього рівня успішним і надамо російським користувачам можливість широкого вибору в доменному просторі".AFNIC:
Бути чи не бути французьким IDN? AFNIC, доменний реєстр Франції, готується до запуску французьких IDN. У зв'язку з цим користувачам запропоновано відповісти на ряд запитань, що опубліковані на офіційному сайті AFNIC. У компанії відзначають, що опитування проводилося з метою визначення ступеня зацікавленості та потреби населення у таких доменних іменах. Представники AFNIC особливо підкреслили строгу конфіденційність інформації, наданої користувачами. Опитування завершилося 30 січня 2012 року, і в даний момент триває обробка результатів.RINDS:
Відкрито реєстрацію у кириличному домені Сербії Як і було заплановано сербським реєстром RINDS, 27 січня 2012 року розпочалася реєстрація доменних імен у кириличному домені .СРБ. Зараз проходить перший (пріоритетний) період реєстрації, коли право на власне ім'я у новому домені отримують лише ті користувачі, у кого вже є ім'я у домені .RS. Відкрита реєстрація розпочнеться через шість місяців. Нагадаємо, що ICANN ухвалила рішення про запуск .СРБ у листопаді 2010 року, а делеговано цей домен у квітні 2011 року. Таким чином, .СРБ став другим кириличним доменом (перший - .РФ) у Мережі. На сьогоднішній день домени, записані символами національної мови, делеговані вже двадцятьом країнам.


0,370501 sec