.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.143.154
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Реєстрація запису про приватну особу

Згода на обробку персональних даних в базі даних Інтернет-сервісу UANIC

Ця згода є юридично обов'язковою угодою.

Я, Реєструючи nic-handle в базі даних Інтернет-сервісу UANIC, надаю свою згоду, на обробку (а саме: збір, накопичення, систематизацію, збереження, уточнення, використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення) моїх персональних даних Володільцю бази ТОВ "Хостмайстер", та доручаю Володільцю в разі необхідності повністю або частково опублікувати мої дані, відповідно до діючого регламенту публічного Інтернет-сервісу WHOIS та Умов використання Інтернет-сервісу UANIC.

Надаючи дану згоду, я підтверджую, що беру на себе відповідальність за точність та достовірність моїх персональних даних, вказаних при реєстрації nic-handle, їх своєчасне оновлення, а також зобов'язуюсь дотримуватись та виконувати законодавство України в сфері захисту персональних даних.

Я згоден з тим, що надана мною інформація, відповідно до регламенту публічного Інтернет-сервісу WHOIS та Умов використання Інтернет-сервісу UANIC, може бути отримана третіми особами в будь-який час в порядку, визначеним регламентом публічного Інтернет-сервісу WHOIS та Умовами використання Інтернет-сервісу UANIC. ТОВ "Хостмайстер" має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки.

Я згоден, що моя контактна інформація може бути використана в якості контактної інформації в публічному Інтернет-сервісі WHOIS, в тому числі у знеособленому вигляді.

Я підтверджую, що ознайомлений та згоден з тим, що:

Мета обробки

Метою обробки персональних даних є адміністрування адресного простору українського сегменту мережі Інтернет та забезпечення функціонування доменних імен.

Обробка персональних даних

Інформація в базі даних Інтернет-сервісу UANIC обробляється у суворій відповідності до законодавства України щодо захисту персональних даних.

Строк обробки персональних даних

Персональні дані будуть оброблятись тільки на час їх використання для виконання мети Інтернет-сервісу UANIC, та можуть бути знеособлені або знищені у випадках, передбачених умовами використання Інтернет-сервісу UANIC, відповідними регламентами, а також законодавством України.

Знищення персональних данних

Володілець має право, якщо зареєстрований nic-handle не використовується для мети обробки Інтернет-сервісу UANIC не менш ніж 60 (шістдесят) днів видалити його з бази даних Інтернет-сервісу UANIC, а пов'язані з ним персональні дані вважати такими для яких закінчився строк зберігання і відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" знищити їх в порядку передбаченому законодавством України щодо захисту персональних даних.

Права суб'єкта персональних даних

Мої права як суб'єкта персональних даних зазначені в статті 8 Закону України "Про захист персональних даних".

Зміст моїх прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" мені відомий та зрозумілий.

0,022021 sec