.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.212.99.208
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Вимоги до Реєстратора

Реєстратор доменних імен - суб'єкт підприємницької діяльності, що, згідно з відповідним Договором між ним та Адміністратором, здійснює надання послуг з реєстрації та супроводу доменних імен невизначеному колу осіб (реєстрантам).

Реєстратор повинен мати в своєму розпорядженні та використовувати для виконання своїх обов'язків перед реєстрантами комплекси технічних засобів та програмного забезпечення (далі - сервери), які відповідають щонайменше таким вимогам:

  1. Не менше двох апаратно окремих серверів доменних імен, фізично розташованих в різних будівлях з незалежним електроживленням, та постійно (24 години на добу, 365 днів на рік) підключених до Інтернет некомутованими каналами. IP-адреси цих серверів мають належати до різних автономних систем Інтернет;
  2. Сервіс, що забезпечує цілодобову можливість листування в електронному вигляді між персоналом реєстратора та третіми особами.
  3. Постійно підключений до Інтернет веб-сервер, що містить інформацію про реєстратора та послуги, що ним надаються.
  4. Наявність автоматизованої системи, що взаємодіє з Реєстром по протоколу EPP, яка забезпечує обробку заявок від реєстрантів.
  5. Перед укладенням договору необхідно виконати тестування згідно з програмою.
0,017336 sec