.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.197.230.180
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Почала діяти процедура позасудового врегулювання спорів у доменах Києва, Полтави, Івано-Франківська та Ужгорода

/ Процедура характеризується швидкістю, фіксованою вартістю та зручністю як для позивача, так і для відповідача, у порівнянні з традиційними судами. При цьому сторони зберігають можливість розгляду позову в традиційному суді. У такому випадку позасудова процедура призупиняється.

Угода між реєстром домену .UA компанією "Хостмайстер" і WIPO була підписана в кінці 2018 року. Процедура врегулювання спорів добре і успішно використовується у публічному домені com.ua, а також домені .UA щодо приватних доменних імен другого рівня. З моменту появи цієї можливості арбітри WIPO розглянули 40 справ про доменні імена в домені .UA, в тому числі 4 - в 2021 році.

Детальніше про особливості UDRP в домені .UA і com.ua на офіційному сайті WIPO (https://www.wipo.int/amc/en/domains/cctld/ua/index.html).

У публічних доменах столиці kyiv.ua і kiev.ua сумарно налічується 39,7 тис. імен. У доменах Івано-Франківська (if.ua і ivano-frankivsk.ua), Полтави (pl.ua і poltava.ua) і Ужгорода (uzhgorod.ua і uz.ua) - 5,8 тис. реєстрацій.


07.05.2021

0,344439 sec