.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

У світі - 369 млн доменних імен, - CENTR

/ Глобальний доменний простір за підсумками трьох кварталів 2019 року зріс в річному численні на 3,8%, до 369 млн реєстрацій, - йдеться в квартальному звіті CENTRstats Global TLD Report.

Медіанні темпи зростання 300 найбільших доменів верхнього рівня склали 3,1% за рік, що істотно нижче за показник попереднього року - 5,4%.

Найбільший загальний домен верхнього рівня, .COM, зберігає близько 45% частки на світовому ринку з ростом майже на 5% в річному вираженні. Однак останнім часом він почав демонструвати ознаки уповільнення.

У сегменті нових загальних доменів верхнього рівня лідерами зростання були домени .FUN, .LIVE, .HOST та інші, однак в цілому по сегменту зростання склало усього 1,8% за рік. Серед географічних доменів найшвидші темпи зростання показали домени .ID (Індонезія), .AI (Ангілья), .MX (Мексика) і .AR (Аргентина).

Середній темп зростання в європейських ccTLD був зафіксований на рівні 2,4% в річному обчисленні, порівняно з 3,1%, зареєстрованим в той же час в 2018 році. Інші показники ефективності, такі як коефіцієнти продовження і видалення, були стабільними, а середній показник створення (median create ratio), який вимірює співвідношення знову зареєстрованих імен до обсягу домену, в останні місяці трохи збільшився.

В середньому по Європі частка "місцевих" географічних доменів близько 54% від усіх зареєстрованих в окремій країні імен. Майже у всіх країнах місцевий ccTLD є найбільшим за кількістю локальних реєстрацій, за якими зазвичай йдуть .COM або .EU.

Вартість реєстрації в європейських доменах в даний час складає в середньому 12,7 євро за нове ім'я і трохи вище при продовженні. Це відрізняється від ціни загальних доменів, де середня ціна покупки і продовження становить 24 євро і 26 євро відповідно.

Лідерами зростання європейського доменного ринку за минулий рік були .UK (Великобританія), .IE (Ірландія) і .ME (Чорногорія).

CENTR є асоціацією європейських реєстрів географічних доменів верхнього рівня. В даний час в організацію входять 54 повних і 9 асоційованих членів - на їх частку припадає понад 80% реєстрацій у всіх географічних доменах світу. Головним завданням CENTR є розробка і просування серед реєстрів географічних доменів високих стандартів і передових практик. Реєстр домену .UA компанія "Хостмайстер" є повноправним учасником асоціації.


23.01.2020

0,360849 sec