.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Звернення до учасників ініціативної групи "Змінимо .ORG.UA"

Реєстр домену .UA компанія "Хостмайстер" та адміністратор домену .ORG.UA висловлюють подяку всім, хто взяв участь в ініціативі "Змінимо .ORG.UA ", хто висловив свою думку щодо змін в одному з найбільших публічних доменів України. Ваша критика та активна громадська позиція допомогли нам в процесі підготовки реформ в домені .ORG.UA.

Сьогодні проходить активна стадія реформування домену. В ньому буде впроваджено технологію EPP - сучасний протокол взаємодії реєстраторів з доменними реєстрами. Будуть чітко визначені права та обов'язки адміністраторів, реєстраторів і реєстрантів, а це дозволить усунути всі ті зауваження, які Ви висловлювали раніше.

Разом з тим звертаємо Вашу увагу, що офіційні документи, направлені нам компанією "Сервіс онлайн" від імені всіх учасників акції "Змінимо .ORG.UA", не містять конкретних пропозицій щодо покращення роботи домену .ORG.UA.

Вважаємо за необхідне також проінформувати Вас, що найбільш важливі питання розвитку домену. UA розглядаються на зустрічах робочої групи, в яку входять реєстратори й адміністратори публічних доменів. У рамках групи будь-який учасник доменної індустрії може брати участь в обговореннях, висловлювати пропозиції та ідеї. Процес реформування .ORG.UA також розглядався на зустрічах групи. Компанія "Сервіс онлайн" брала участь в цих зустрічах, проте жодних пропозицій, спрямованих на реалізацію ініціатив учасників "Змінимо .ORG.UA", не висловлювала.

У зв'язку з цим ми пропонуємо всім учасникам акції "Змінимо .ORG.UA" взяти безпосередню участь в робочій групі, яка буде розглядати можливість і доцільність проведення нових заходів в домені .ORG.UA. Це можуть бути акції, спрямовані на залучення в домен неприбуткових проектів, стимулювання розвитку позитивного і цікавого контенту. Ці заходи можуть бути як безстроковими, так і обмеженими в часі. Ми чекаємо від Вас активної участі, креативних ідей та цікавих пропозицій.

16.11.2012

0,194269 sec