.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Виїздна VI "Майстерня IPv6" пройде в Чернівцях

Шановні колегі!

Компания "Хостмайстер" разом з інженерно-технічним факультетом Чернівецького Національного університет ім. Юрія Федьковича та при технічній підтримці компанії ТОВ "Юнітрейд Про" проведуть чергову - шосту - зустріч "Майстерні IPv6". Вперше в історії "Майстерень" вона буде виїздною й пройде 24 квітня в Чернівцях.

Робота "Майстерні" націлена на освоєння та все більш масовий запуск нового адресного протоколу IPv6. На зустрічах українські спеціалісти спільно вивчають міжнарожний та вітчизняний досвід впровадження IPv6, розбирають задачі, що стоять на цьому шляху, задають питання та отримують кваліфіковані відповіді. З квітня 2011 року пройшли п'ять "Майстерень". Так в Україні склалося унікальне інженерне співтовариство, до участі в якому організатори хочуть залучити колег та студентів з регіонів.

Учасники та доповідачі VI "Майстерні" обговорять глибину проникнення IPv6 в Україні, проблематику навчання IPv6 молодих спеціалістів, практичні кроки з впровадження IPv6. Також прозвучать доповіді про сучасність та майбутнє домена .UA, про те, що таке DNSSEC і навіщо він потрібний, про концепції "Майстерень" тощо.

На зустрічі вистувлять адміністратор домену .UA Дмитро Кохманюк, провідні спеціалісти компанії "Хостмайстер" (реестру домена UA) Світлана Ткаченко, Тетяна Форсюк та інші, а також колегі з Інженерно-технічного факультету ЧНУ.

Графік проведення Майстерні:

  • реєстрація на місці з 9-30,
  • початок роботи - о 10:00,
  • завершення зустрічі - о 14:00.

"Майстерня" пройде за адресою:

  • м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корп. 5, Червоний зал.

Зареєструватися в якості учасника або доповідача, висловити свої побажання щодо тематики обговорення можна:

  • по e-mail: [email protected],
  • через веб-форму,
  • по тел. +380 44 594-17-94 (Київ) або (0372) 585637 (Чернівці).

  • 26.03.2012

    0,177566 sec