.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво





15.12.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: GDD Industry Summit пройде у Мадриді; поліція закрила 4,5 тис. "контрафактних" доменів; Китай допоможе Росії побудувати "російський файрвол"; новозеландські користувачі зацікавилися доменом .KIWI...

DomainIncite.com
ICANN обрала Мадрид для наступної зустрічі GDD Industry Summit
Підрозділ Global Domains Division корпорації ICANN вирішив провести GDD Industry Summit в наступному році у Мадриді. Зустріч пройде з 8 по 11 травня 2017 року.

Терміни проведення заходу обрано не випадково і дають можливість представникам індустрії з інших континентів відвідати також і форум Domaining Europe, який почне свою роботу в Берліні усього за кілька днів після закінчення GDD Industry Summit.

Саміти ICANN є міжсесійними зустрічами і присвячені конкретним питанням спільноти ICANN. Метою GDD Industry Summit, в першу чергу, є обговорення проблем, що стосуються реєстрів, реєстраторів та інших учасників бізнесу з продажу доменів верхнього рівня.

Він носить менш формальний характер, ніж регулярні публічні зустрічі ICANN, і призначений для забезпечення взаємодії між собою учасників форуму, а також для більш тісного їх спілкування з керівництвом і персоналом ICANN.

Цього року подібна зустріч відбулася в Амстердамі у червні, в ній взяли участь близько 400 осіб.

GoldsteinReport.com
Поліція "прикрила" 4,5 тис. доменних імен за торгівлю контрафактною продукцією
Понад 4,5 тис. доменних імен, на яких були розташовані веб-сайти з продажу контрафактної продукції, були заблоковані в рамках спільної глобальної операції правоохоронних органів Північної Америки та Європи.

Усього ж за минулий рік в рамках цієї операції було припинено роботу майже 15 тис. сайтів нелегальної торгівлі та видалено 48 тис. посилань на них.

Операція, в якій брали участь підрозділи з захисту прав інтелектуальної власності, асоціацій по боротьбі з контрафактною продукцією і представники брендів з 27 країн, проводилася під керівництвом коаліції Європолу, координаційного центру з захисту інтелектуальної власності США та Інтерполу.

Для підвищення ефективності боротьби з торгівлею контрафактною продукцією і піратством в інтернеті в липні 2016 року Європол і European Union Intellectual Property Office (EUIPO) об'єднали свої зусилля, створивши в липні 2016 року Координаційну коаліцію із захисту інтелектуальної власності - Intellectual Property Crime Coordinated Coalition (IPC).

BetaNews.com
РФ і КНР створять систему Red Web для контролю інтернету
Російські і китайські інтернет-фахівці об'єднали зусилля по створенню системи фільтрації і інтернет-контролю. Китайська сторона готова надати необхідне обладнання і технології для контролю інтернет-користувачів. Одним з підрядників цього проекту виступає китайська компанія Huawei, виробник комунікаційного обладнання.

Створення Red Web, або російського аналогу китайського файрволу, ведеться в рамках співпраці держав в області кібербезпеки.

Вибір азіатської держави для співпраці пояснюється не тільки досягненнями Китаю в справі контролю за інтернет-простором і користувачами, а й відсутністю доступу Росії до західних технологій через санкції. Згідно з попередньою інформацією, розробка системи має на меті фільтрацію і регулювання публікацій інформації в Мережі.

DomainAnimal.com
Домен .KIWI зібрав 170 тисяч реєстрацій за два тижні
Новий загальний домен верхнього рівня .KIWI, орієнтований на ринок Нової Зеландії, продемонстрував стрімке зростання реєстрацій за останні два тижні. Згідно з інформацією ресурсів NtldStats та NameStat, активізація реєстрацій останнім часом дозволила .KIWI досягти загального обсягу в понад 187 тис. та зайняти 22-у позицію за кількістю доменних імен серед усіх нових доменів.

Реєстрацію в домені здійснюють два реєстратори - компанії Tucows і Web Drive. Під управлінням Tucows на сьогодні знаходиться трохи більше 104 тис. імен .KIWI.

Найпопулярнішим доменом для жителів Нової Зеландії є .NZ, в якому на даний час зареєстровано понад 668 тис. імен.



0,352833 sec