.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

08.06.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: до нового етапу New gTLD ICANN готує нову угоду з реєстрами; стартував перший "європейський кириличний" домен - .EЮ; число нових доменів перевалило за 21 млн; розпродаж в .XYZ - кому домен за 1 цент?; Donuts підніме ціни реєстрації в своїх нових доменах; "атракціон небаченої щедрості" від Uniregistry ...

DomainIncite.com
ICANN готує новий варіант угоди з реєстрами
Корпорація ICANN опублікувала проект нової угоди з реєстрами нових доменів верхнього рівня, в якому вона спробувала усунути виявлені недоліки.

У проекті майже сорок змін, багато з них уточнюють технічні зобов'язання реєстрів, зокрема, терміни та етапи відкриття реєстрації в доменах, а також питання звітності перед корпорацією. Частина змін пов'язана з вартістю нових доменів і правами реєстрів в зміні ціни своїх послуг.

Договір буде застосовуватись до реєстрів нових доменів, і не стосуватиметься "традиційних" доменів, таких як .COM. На даний час проект документу доступний для громадського обговорення (https://www.icann.org/public-comments/proposed-amend-new-gtld-agreement-2016-05-31-en), яке триватиме до 12 серпня 2016 року.

Novinite.ru
Запущено перший кириличний європейський домен .ЕЮ
1 червня в столиці Болгарії Софії офіційно оголошено про запуск першого кириличного домену Європейського союзу - .EЮ, який дає можливість створювати інтернет-адреси з використанням як болгарської, так і інших мов, які використовують кириличний алфавіт.

Завдяки .EЮ кирилиця стала третім офіційним алфавітом, який використовується в написанні доменних імен в ЄС разом з латинським та грецьким алфавітами.

На думку Джованні Сепія (Giovanni Sepia) з Європейського реєстру доменів, в даний час не слід очікувати значного збільшення реєстрацій доменних імен, що закінчуються на .EЮ.

TheDomains.com
Число реєстрацій в нових доменах перевищило 21 млн
Серед нових доменів верхнього рівня найбільшим є .XYZ, в якому понад 5,6 млн реєстрацій, а всього в нових доменах кількість реєстрацій перевищує 21 мільйон імен. Про це свідчать дані zone files.

Другим найбільшим новим доменом є .TOP з 2,5 млн. імен.

За інформацією ресурсу, частка китайських реєстрантів в зростанні цієї категорії доменів скоротилася з кінця травня на 7 процентних пунктів, до 46%.

TheDomains.com
Знижки на імена .XYZ викликали стрімке зростання домену
За три дні, з 1 по 3 червня, домен верхнього рівня .XYZ додав 2,5 млн. реєстрацій. У цей період в домені діяла знижка, яка давала можливість придбати ім'я всього за $0,01 - $0,02.

На даний час кількість імен в .XYZ перевищила 5,6 млн і його випереджають за обсягами тільки "традиційні" домени .COM, .NET та .ORG, а також географічні .TK, .DE і .UK.

Після завершення акції реєстрація в домені буде коштувати $0,22 до кінця червня у більшості реєстраторів, а вже з липня вони будуть продаватися за ціною від $1 до $15 в залежності від умов компанії-реєстратора.

DomainIncite.com
Donuts підніме на 50% ціну реєстрації в деяких нових доменах
Як повідомляє Donuts, з жовтня планується на 50% збільшити оптову плату для реєстрацій в нових загальних доменах верхнього рівня .CAMERA, .CAMP, .CLEANING, .DOG, .GLASS, .KITCHEN, .PLUMBING, .SHOES, .SOLAR і .TOYS, реєстром яких являється компанія.

Збільшення ціни не торкнеться розмірів плати за продовження уже існуючих імен в зазначених доменах.

Це суттєве збільшення для доменів, реєстрація в яких в роздріб зараз здійснюється за ціною від $25 до $40. Оглядачі прийшли до висновку, що Donuts явно вирішила зосередитися на рентабельності, а не об’ємах своїх доменів.

DomainIncite.com
Uniregistry ввела знижки на реєстрацію в 12 нових доменах
Uniregistry вирішила надати знижки на реєстрацію доменних імен в 12 нових доменах верхнього рівня. Акційна ціна в $0,85 для реєстрації буде дійсною лише до 7 червня.

Десять з 12 доменів, які потрапили під акцію входять у топ-25 найбільш часто реєстрованих нових доменів за даними ntldstats.com. Наприклад, домен .TOP знаходиться на другому місці за популярністю серед "новачків", а .CLUB - на п'ятому. Щоб зрозуміти ступінь "щедрості" реєстратора Uniregistry, потрібно оцінити, наскільки велика знижка, адже звичайна ціна реєстрації в цих доменах коливається від $6,88 (.CLICK) до $37,88 (.ONLINE).0,359001 sec