.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

14.04.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: інтернет - глобальне явище, а не вотчина США - ICANN; Minds+Machines віддасть свої реєстраційні послуги на аутсорсинг іншим реєстраторам; американські санкції добралися і до доменного бізнесу; в минулому році "брендове" ім'я в середньому коштувало $3 тис.; GoDaddy повертає лідерство на ринку "комів"; в Китаї відкрилося перше кафе для домейнерів ...

TheRegister.co.uk
ICANN дала гідну відсіч американським конгресменам
Інтернет корпорація з присвоєння імен і номерів (ICANN) відповіла на критику трьох американських конгресменів, пов'язану з рішенням колишнього генерального директора корпорації Фаді Шехаде (Fadi Chehade) підтримати проекти з управління інтернетом, запропоновані китайським урядом.

У своєму листі глава ради директорів ICANN Стівен Крокер нагадав політикам, що Інтернет є глобальною структурою, ICANN працює з усіма країнами і народами світу, а США є лише однією із зацікавлених сторін в цьому процесі, незважаючи на те, що в уряду США особливі відносини, завдяки контракту з IANA.

Крокер відзначив, що взаємини ICANN з Китаєм не відрізняються від співпраці з іншими зацікавленими сторонами. Взаємодія корпорації з Китаєм не означає, що вона надає будь-яку підтримку національному уряду або його політиці. Він порівняв ICANN з будь-якою іншою американською корпорацією, яка веде свій бізнес в Піднебесній, в тому числі Cisco, Dell, HP, IBM, Intel, LinkedIn, Microsoft, Qualcomm і Uber.

DomainNameWire.com
Minds+Machines переводить свій реєстраційний бізнес на підрядників
Один з найбільших реєстраторів, компанія Minds + Machines, вирішила зосередити свої зусилля на торгівлі іменами у власних нових доменах верхнього рівня, віддавши "традиційний" сегмент на аутсорсинг іншим гравцям ринку.

Цей крок може здатися дивним, проте новий генеральний директор Тобі Холл (Toby Hall), призначений на пост глави компанії в лютому, повідомив ресурсу Domain Name Wire, що її реєстраційний канал вже не справляється із збільшеним об'ємом завдань.

Minds+Machines передасть забезпечення операцій по реєстрації компанії Nominet - реєстру британського домену верхнього рівня .UK. Вибір Nominet продиктований, ймовірно, не тільки факторами, пов'язаними з комерційною складовою бізнесу компанії. По-перше, Nominet не є в повній мірі конкурентом, як інші реєстри, наприклад, Rightside і Uniregistry. По-друге, Хол проживає у Великобританії і добре знає цього оператора.

Крім того, одним з найуспішніших нових доменів під керуванням Minds+Machines є .LONDON, тому співпраця з Nominet відкриває нові можливості для просування цього домену.

В рамках окремої угоди компанія Uniregistry візьме на себе ведення реєстраційних облікових записів Minds+Machines.

DomainNameWire.com
Антиросійські санкції в доменному просторі
Присутність в раді компанії SportAccord особи, яка потрапила до списку санкцій США, може негативно позначитися на долі її заявки на новий загальний домен верхнього рівня .SPORT.

Компанія SportAccord, що подала заявку на New gTLD .SPORT, може зіткнутися з проблемами через те, що Кірсан Ілюмжинов, який входить до ради компанії, опинився в "чорному списку" американської влади.

Ця обставина підвищує шанси другого претендента на цей домен, компанії Famous Four Media. Правда, цьому домену ще належить відстояти своє право на життя в суперечці зі своїм "близнюком" .SPORTS, заявку на який подала компанія Donuts. Зараз обидві ці заявки знаходяться в процесі незалежного розгляду Independent Review Panel.

Кірсан Ілюмжинов знаходиться в списку заблокованих осіб за надання допомоги уряду Сирії. Департамент Казначейства США з контролю за іноземними активами (OFAC) додав його в цей список у листопаді минулого року.

DomainNameWire.com
BrandBucket в минулому році продала 801 "брендоване" доменне ім'я
Загальна вартість доменних імен, що належать до брендів, проданих через торговельну площадку BrandBucket склала $2,4 млн, - інформує компанія.

На даний час список компанії містить більше 27 тис. доменних імен, виставлених на продаж. До кожного доменного імені також додається логотип.

BrandBucket, виступаючи посередником в угоді, додає до ціни, встановленої продавцем свою комісію у розмірі 30%, а також оплату логотипу. Компанія окрім того стягує збір за внесення імені в свою базу в розмірі $10.

Це означає, що виручка компанії від посередництва у продажі доменів в минулому році склала близько $750 тис., якщо припустити, що всі продані домени належали стороннім продавцям.

DomainNameWire.com
GoDaddy повертає своє лідерство в реєстрації "комів"
У грудні минулого року кількість нових реєстрацій в домені .COM, здійснених китайським реєстратором eName, скоротилося з понад мільйону до менш 100 тис. імен, що дозволило компанії GoDaddy з 800 тис. реєстрацій повернути собі перше місце.

Проте, китайські реєстратори залишаються в числі лідерів за кількістю реєстрацій в .COM. Крім того, eName впевнено лідирує за кількістю вхідних трансферів, за місяць поповнившись на понад 19 тис. імен від інших реєстраторів.

DomainNameWire.com
У Китаї з'явилося перше "доменне" кафе
Китай все голосніше заявляє про себе на доменному ринку. Тепер в Піднебесній з'явилася перша в світі тематична кав'ярня, де, за словами організаторів, домейнери почуватимуться "як вдома".

Кафе носить назву China.vc, і відвідавши його гості можуть не тільки випити чашечку кави, а й дізнатися про свіжі новини доменного ринку. Кафе розташоване в районі Хайдянь китайської столиці. Тільки в цьому районі проживають 3,2 млн жителів з 22 млн чоловік, що населяють Пекін. Крім того, Хайдянь, як відомо, є центром інновацій та сприятливим середовищем для технологічних стартапів.0,349767 sec