.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

31.03.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: домени .CC подешевшають; домен .MOI стане першим товарним знаком серед New gTLD; Лондон і Нью-Йорк вирішили просувати свої домени через Twitter; помилки в адресі сайту таять небезпеку; GoDaddy зробила крок в "хмари"...

DomainNameWire.com
Verisign знижує ціни на домени .CC
Як повідомила компанія Verisign, реєстр найбільших доменних зон .COM і .NET, оптова ціна на доменні імена в домені .CC з травня поточного року буде знижена до $8. Таким чином, оптова вартість реєстрації в цьому домені для всіх реєстраторів по всьому світу з 1 травня 2016 року зменшиться майже наполовину.

Доменні імена .CC стали досить популярними, а зниження цін повинно привести до подальшого зростання домену, а також забезпечити більш високі показники продовження реєстрацій, вважають в компанії.

DomainNameWire.com
Amazon зробила домен .MOI товарним знаком в США - першим серед нових доменів
Компанія Amazon отримала права на товарний знак, яким є логотип її нового загального домену верхнього рівня .MOI (в перекладі з французької означає "я").

Спочатку Amazon планувала зробити домен закритим і використовувати його для своїх потреб, але згодом змінила свою заявку. Відповідно до змін, домен .MOI буде доступний для широкого кола користувачів.

OnlineDomain.com
Реєстри доменів .LONDON і .NYC запустили глобальну кампанію #BestDotCity
Реєстр нового загального домену верхнього рівня .LONDON спільно з адміністрацією домену .NYC, офіційного домену Нью-Йорка, запустили спеціальну медіакампанію під назвою #BestDotCity, спрямовану на популяризацію доменів верхнього рівня, утворених назвами міст. Кампанію підтримали і інші міста, включаючи Сідней, Мельбурн і Берлін.

В ході кампанії, яка триватиме з 21 березня по 22 квітня, кожне місто буде публікувати факти про те, що робить його унікальним. Реєстр DotLondon, крім того, буде роздавати щотижневі призи "London Experience", які представляють собою квитки на відвідування певних головних визначних пам'яток британської столиці, які мають доменні імена в зоні .LONDON, наприклад, тури London Duck Tours та відвідання Музею природної історії.

Насьогодні понад 30 міст уже мають свої власні доменні імена, в тому числі Токіо, Москва, Квебек і Майамі, а ще більше число "міських" доменів готується до делегування. Подібні домени надають бізнесу і приватним особам можливість зміцнити свій зв'язок з їх рідним містом і розповісти світу, де вони живуть або ведуть свій бізнес.

Telegraph.co.uk
Хакери націлилися на неуважних користувачів
Експерти в області безпеки відзначають зростання інтересу хакерів до доменних імен, які виглядають як назви популярних сайтів і сервісів, таких як Google, Netflix і Trip Advisor, але написані "з помилками".

Хакери реєструють адреси, які схожі на доменні імена, що належать популярним веб-сайтам, але включають в себе поширені помилки при наборі, в тому числі випадкове дублювання букв ("googgle.com"), натискання сусідніх клавіш ( "googlw.com") або перестановку букв ("googel.com") в назві.

Експерти з безпеки виявили сплеск реєстрації "двійників" популярних сайтів і сервісів в доменній зоні ".OM" (географічний домен Омана), в тому числі "bbc.om", "netflix.om" і "twitter.om". В цілому, в період з лютого поточного року з’явилося 334 копії відомих брендів з оманською пропискою, і лише 15 з них були зареєстровані самими компаніями-власниками відомих назв.

ComputerWorld.com
GoDaddy в хмарах
Один з провідних глобальних реєстраторів компанія GoDaddy запропонувала своїм клієнтам керувати доменами за допомогою хмарних технологій.

GoDaddy, один з провідних гравців на ринку доменних імен та хостингу, що обслуговує 14 млн клієнтів по всьому світу та відповідальний за реєстрацію понад 60 млн доменних імен. Компанія пропонує своїм клієнтам послуги з реєстрації доменних імен, створення інтернет-сайтів, хостингу та ін. Але раніше все це було організовано в "традиційному" стилі.

Хмарний продукт, який пропонує GoDaddy, використовує операційну систему з відкритим вихідним кодом OpenStack і інтегрований з іншими продуктами компанії GoDaddy, включаючи домени і DNS, інструменти безпеки та резервного копіювання. Вартість передплати становить від $ 5 в місяць.0,349995 sec