.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

02.09.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: відмова від доменів приносить гроші; GoDaddy посилює безпеку даних користувачів; .ONLINE - лідер New gTLD за результатами першого дня відкритої реєстрації; Google збирає колекцію "азбучних" імен; в Єревані пройде конференція TLDCON-2015...

OnlineDomain.com
Minds + Machines отримала $3,5 мільйони за відмову від заявок на домени
Компанія Minds + Machines, що брала участь в приватних аукціонах за право управління новими загальними доменами верхнього рівня .DATA і .ART, відкликала свої заявки, отримавши "відступні" у розмірі $3,5 млн.

На домен .ART претендувало відразу десять заявників, тоді як управляти доменом .DATA висловили бажання три компанії - Minds + Machines, Donuts і Dish Networks. Володарем прав на управління доменом .ART стала компанія UK Creative Ideas. Офіційної інформації про результати другого аукціону поки немає.

DomainNameWire.com
GoDaddy впроваджує двофакторну перевірку автентичності в 185 країнах
Один з найбільших у світі реєстраторів компанія GoDaddy для перевірки автентичності клієнта (аутентифікації) буде відправляти SMS-повідомлення із змінним паролем. Раніше такі повідомлення отримували лише клієнти із США, а в інших країнах використовувався постійний пароль.

Таким чином компанія посилила захист обслуговуваних доменів: відтепер зловмиснику для того, щоб заволодіти обліковим записом, необхідні не тільки облікові дані (логін і пароль), але ще й телефон клієнта.

DomainNameWire.com
Домен .ONLINE б'є рекорди
У перший день відкритої реєстрації в домені .ONLINE було зареєстровано понад 33 тис. доменних імен, причому близько 26 тис. - в перші 15 хвилин після старту загальнодоступної реєстрації. Загальна кількість імен в домені після першого дня відкритої реєстрації досягла 35 тис. Це рекордний показник для нових доменів верхнього рівня.

За даними ресурсу Online Domain, за підсумками п'яти днів періоду преміальної реєстрації, коли користувачам надавалась можливість придбати преміум-імена за завищеною ціною (приблизно $150 за ім’я), у ньому було зареєстровано понад 700 імен. За цим показником .ONLINE перевершив попереднього рекордсмена серед нових доменів - .NEWS - в якому було зареєстровано близько 400 імен в ході преміальної реєстрації.

TheDomains.com
"Доменна колекція" Google поповнюється новими іменами
Корпорація Google, яка нещодавно оголосила про плани створення "компанії-парасольки" під назвою Alphabet Inc., продовжує купувати і реєструвати доменні імена, пов'язані з назвою майбутньої компанії.

Найвідомішим стало, звичайно ж, придбання домену ABC.xyz, але на цьому інтернет-гігант і й не подумав зупинятися. Важко навіть уявити, у що обійшлася Google її колекція доменних імен, в тій чи іншій мірі пов'язаних з "алфавітом".

У своєму "полюванні" за іменами Google використовує доменний сервіс захисту брендів MarkMonitor, що дозволяє купувати і реєструвати доменні імена, пов'язані з торговою маркою. Кількість адрес, що містять "ABC" і "Alphabet", придбаних компанією за допомогою MarkMonitor, може перевищувати сто імен, вважають аналітики.

Слід пам'ятати, що не всі доменні імена "вільні" і багато з них вже належать комусь, що автоматично підвищує їх ціну. Так, домен ABC.xyz був куплений за неназвану ціну, яка однак перевищила попередній рекорд продажів нових доменів, коли домен Wine.club був проданий за $140 тис. Ще один домен в цій зоні - Alphabet.xyz - обійшовся компанії в $3,8 тис . Серед інших покупок: ABC.Global - близько $4,5 тис., ABC.mx - $17,7 тис.

itel.am
У вересні в Єревані відбудеться зустріч адміністраторів ccTLD
З 8 по 11 вересня в Єревані пройде 8-а Міжнародна конференція адміністраторів і реєстраторів доменів верхнього рівня країн СНД, Центральної та Східної Європи - TLDCON-2015, організована Координаційним центром домену .RU.

Очікується, що в роботі конференції візьмуть участь понад 100 учасників.

Головною метою конференцій є залучення реєстраторів доменів верхнього рівня різних країн до обговорення питань, пов'язаних з інтернетом, а також встановлення між ними взаємодії. Подібні міжнародні заходи регулярно проводяться з 2008 року.0,189215 sec