.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

13.11.2014 Дайджест доменних подій

У випуску: житель Пітера продає "Ебола" за мільйон євро; .ONLINE – одразу три власники; Google знову пішла з аукціону ні з чим; провальний старт відкритої реєстрації в доменах африканських міст; перший з New gTLD подолав позначку в 700 тис....

"Комсомольская правда":
"Російська Ебола": за домен мільйон євро
Житель Санкт-Петербургу Андрій Лапенков зареєстрував інтернет-домен "Ебола.рф" і виставив його на продаж за початковою ціною в €1 млн. Можливо, що на такий крок його наштовхнула інформація про те, що англомовний домен "Ebola.com" недавно був проданий більш ніж за $200 тис.

В даний час на домені "Ебола.рф" розташований сайт-заглушка, що повідомляє про те, що домен продається і розміщений на паркінгу доменів.

TheDomains.com:
Radix, Tucows and Namecheap отримали .ONLINE
Компанії Radix, Tucows і Namecheap отримали право на управління доменом .Online, перемігши на відповідному аукціоні. Як сказано в спільному прес-релізі, "компанії мають намір утворити" глобальну супергрупу надання доменних послуг ", метою якої є вивести на ринок першу життєздатну альтернативу .COM".

Разом ці три компанії володіють безпрецедентним досвідом роботи на глобальному ринку доменних імен, що дозволяє експертам оптимістично оцінювати перспективи .ONLINE, який, безсумнівно, має високу актуальність та привабливість для інтернет-користувачів.

"Онлайн" є найбільш часто вживаним в доменних іменах словом. Зараз налічується понад 550 тис. доменних імен .COM, в яких присутнє слово "онлайн", говориться в прес-релізі.

Кожен з нових власників домену виділить від $4 до $5 млн, щоб покрити витрати на придбання домену та для початкового фінансування реєстру. Як очікується, вільна реєстрація в домені .ONLINE стартує на початку 2015 року.

TheDomains.com:
Microsoft і Google поступилися в боротьбі за домен .LIVE реєстратору Donuts
Компанії Google і Microsoft відкликали свої заявки на новий загальний домен верхнього рівня (New gTLD) .LIVE, що привело до перемоги за .LIVE компанію Donuts.

Раніше в рамках приватного аукціону домен .CLOUD (хмара) отримала італійська хостинг-компанія Aruba. На домен також претендували Google, Amazon і Symantec Corporation (всі вони є лідерами в області хмарних технологій), а також один з найбільших в світі реєстраторів Donuts.

На даний момент Google перемогла в чотирьох аукціонах, на яких визначалася доля нових доменів. Пошуковий гігант взяв верх над Amazon в боротьбі за домени .DEV і .Drive, над Microsoft в суперечці за .DOCS., І обійшов Amazon, Famous Four Media і Radix, отримавши права на управління доменом .PLAY.

Водночас, заявка на .LIVE стала 12-ю заявкою Google на нові домени в рамках програми New gTLD, яка була відкликана пошукової компанією.

TheDomains.com:
Південноафриканські міста виходять на доменний ринок
Минулого тижня в 5 нових доменних зонах, запущених за програмою New gTLD, три з яких представляють собою географічні назви і два, співзвучні загальновживаним словам, стартував період вільної реєстрації.

Варто відзначити, що всі три географічні домени пов'язані з Південною Африкою - .JOBURG (скорочена назва найбільшого міста ПАР Йоганнесбурга), .CAPETOWN (Кейптаун, друге за чисельністю населення місто і законодавча столиця ПАР), і .DURBAN (Дурбан, третє за чисельністю населення місто ПАР ).

З урахуванням реєстрацій в періоди пріоритетних реєстрацій, до кінця першого дня вільної реєстрації домени домоглися наступних успіхів: .CAPETOWN (1772 доменних імені), .JOBURG (1458), .MARKET (1 229), .DURBAN (985) і .MORTGAGE (635).

Загалом населення трьох південноафриканських міст в цілому становить близько 12 млн, що може бути порівняно з розмірами Нью-Йорка або Лондона. Водночас, три домени за назвою цих міст змогли забезпечити в перший день відкритої реєстрації лише 4,5 тис. доменних імен, що у вісім разів менше результатів першого дня в доменах .LONDON і .NYC.

DomainNews.com:
Домен .XYZ першим серед нових доменів подолав позначку в 700 тис. реєстрацій
Як свідчать дані ресурсу nTLDstats.com, кількість імен в домені .XYZ 5 листопада 2014 року перевищила 700 тис.

Тижнем раніше загальне число реєстрацій у всіх нових доменах досягло 3 млн, з яких на .XYZ припадало майже 23%. За об’ємами домен .XYZ-залишається лідером серед нових загальних доменів верхнього рівня.

Особливо "тепло" .XYZ було сприйнято у Китаї, де два реєстратори, Xin Net і Todaynic.com, забезпечили в цілому близько 170 тис. реєстрацій. Минулого місяця щодня китайський ринок приносив домену в середньому по 2 тис. доменних імен.

Лише два інших New gTLD можуть похвалитися більш ніж 100 тис. реєстрацій: .BERLIN (153636) і .CLUB (129 919), і лише в семи кількість реєстрацій перевищує 50 тис.: .OVH (53989), .GURU (75270 ), .WANG (81046), .REALTOR (81996), ну і .Club, .Berlin і .XYZ.0,197178 sec