.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 35.170.82.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Домену .UA - 26 років

Символ України в інтернеті домен .UA з'явився двадцять шість років тому, 2 грудня, коли один із засновників глобальної мережі Джон Постел вніс відповідну інформацію на кореневі сервери.

За ці роки інтернет перетворився в середовище існування людей, без якого неможливо уявити сучасний світ. Еволюціонував і домен .UA: якщо в 1992 році ним займалися ентузіасти, то зараз домен є центром екосистеми, яку спільно розвивають сотні компаній - адміністратори публічних доменів, реєстратори доменних імен, патентні повірені, юридичні компанії та багато інших. Все частіше й частіше домен .UA виходить з віртуального світу в світ реальний і зустрічається нам на рекламних оголошеннях, на вивісках і в назвах магазинів.

У цей особливий для Інтернет-спільноти України день, реєстр домену .UA компанія "Хостмайстер", вітає всіх учасників доменного ринку, партнерів і колег, усіх українських інтернет-користувачів з цією подією.

«Хостмайстер» запрошує всіх 7 грудня обговорити досягнення і перспективи розвитку доменної індустрії на традиційній щорічній конференції UADOM, присвяченій річниці домену .UA. Форум відбудеться в готелі "Алфавіто" (Київ, вул. Предславинська, 35Д).


02.12.2018

0,339999 sec