.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Доменна секція на iForum

/ В рамках конференції iForum 25 травня компанія "Хостмайстер" проводить доменну секцію "Домен і крапка", на яку ми запрошуємо усіх охочих обговорити сучасні тенденції міжнародного і українського доменного ринку.

Секція відбудеться в залі №2 (другий поверх) Міжнародного виставкового центру (біля станції метро Лівобережна) о 14:00.

Серед спікерів секції - віце-президент ICANN Михайло Якушев, який розповість про загальносвітові тенденції. Презентація представника RIPE NCC Олександра Семеняки буде присвячена використанню сучасних інтернет-технологій в нашому регіоні. Дмитро Кохманюк ("Хостмайстер") розповість про розвиток домену .UA та впровадження DNSSEC. Юридичні аспекти використання доменних імен планує висвітлити представник кафедри міжнародного права Київського національного університету Андрій Пазюк, а представник України в GAC Олександр Царук присвятить свою доповідь ключам до інтернет-імен, як основному елементу критичної інфраструктури безпечного інтернету.

Під час секції учасники зможуть задати питання спікерам та присутнім в залі експертам і висловити свою думку з актуальних питань доменної тематики.

Приходьте! Будемо раді зустрічі з Вами!


23.05.2017

0,180144 sec