.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Домен dominic.ua став приватним

Київ, 29 жовтня. - Публічний домен спільноти католиків Домініканського ордену dominic.ua 27 жовтня було переделеговано і він став приватним доменним ім'ям Генерального Вікаріату Росії та України. Адміністрація домену .UA схвалила зміну статусу домену, розглянувши відповідне звернення Генерального Вікаріату. Переделегування є винятковим випадком, зміни статусу інших публічних піддоменів в .UA неможливо.

Домен dominic.ua був делегований як публічний домен в 2006 році в інтересах спільноти домініканців. Відповідно до правил домену, в ньому мали можливість зареєструвати доменне ім'я треті особи, подавши відповідну заявку. Проте, за вісім років існування в dominic.ua були зареєстровані тільки доменні імена Генерального Вікаріату і структур Ордена домініканців. Таким чином, фактично домен не використовувався в якості публічного.

У зв'язку з цим Генеральний Вікаріат звернувся до адміністрації домену .UA з проханням змінити статус домена, переделегувати його відповідно до зареєстрованої в Україні торговельної марки (TM №191451).

Надалі доменне ім'я dominic.ua використовуватиметься як приватний домен Генерального Вікаріату, відповідно до статуту Домініканського ордену. Все доменні імена третього рівня, які існували в домені, перенесені в приватний домен dominic.ua, без зміни реєстранта домену.

В домені .UA існує 60 публічних піддоменів, в яких загалом делеговано 655 тис. доменних імен.


29.10.2014

0,194050 sec