.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

НЕЗАБАРОМ - ЧЕТВЕРТА ЗУСТРІЧ "МАЙСТЕРНІ IPV6"

Чергова "Майстерня" відбудеться 8 листопада 2011 року о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Артема, 50, 9-й поверх, конференц-зал "АНТО".

Компанія "Хостмайстер" запрошує всіх зацікавлених фахівців взяти участь у четвертій зустрічі "Майстерні IPv6".

"Майстерня IPv6" створена компанією "Хостмайстер" у зв'язку з практичним вичерпанням в 2011 році адресного простору Інтернет-протоколу IPv4 і необхідністю підготовки до переходу на новий протокол - IPv6. Впровадження IPv6 підтримується у всьому світі на урядовому рівні; зокрема, набрала чинності відповідна резолюція керівництва Євросоюзу.

"Майстерні" проводяться з метою спільного вивчення міжнародного та вітчизняного досвіду впровадження IPv6, обговорення труднощів, що виникають на цьому шляху, отримання кваліфікованих відповідей та рекомендацій. На четвертій зустрічі "Майстерні IPv6" за традицією прозвучить близько десятка доповідей. Окрема секція заходу присвячена ще одній новій технології - DNSSEC. Серед учасників "Майстерні" очікується, зокрема, Сергій Мясоєдов (директор NetArt Group s.r.o, Чехія) з доповіддю "DNSSEC для адміністратора зони".

Запрошуємо Вас стати учасниками унікального інженерного співтовариства, націленого на забезпечення гідного технологічного майбутнього України.

Зустріч відбудеться 8 листопада 2011 року за адресою: м. Київ, вул. Артема, 50, 9-й поверх, конференц-зал "АНТО"; реєстрація на місці проводитиметься з 12:00, початок роботи - о 13:00.

Зареєструватися заздалегідь в якості учасника або доповідача, висловити свої побажання з тематики обговорень Ви можете по e-mail: [email protected], через веб-форму, а також - за тел.+380 44 594-17-94 (багатоканальним).
0,313663 sec